Z tych elektronicznych gadżetów ucieszy się każdy mężczyzna! Sprawdź trafione pomysły na prezent

Natalia Szyperek, D Z
19.11.2020 19:05
Zegarek? Oklepany. W takim razie może zestaw kosmetyków? Sprawdza się, ale nie będzie to zaskakujący upominek. Mamy trafione pomysły na prezent dla mężczyzny! Z tych elektronicznych gadżetów na pewno się ucieszy. Sprawdź!

Prezenty dla mężczyzny - miłośnik gier

Zbliżają się święta, dlatego warto zacząć się rozglądać za prezentami dla najbliższych. Trzeba przyznać, że w świetnym momencie do sprzedaży trafiły konsole dziewiątej generacji, czyli PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.Trudno sobie wyobrazić gracza, który nie ucieszyłby się z takiego prezentu. PlayStation 5, podobnie jak poprzedniczka, kusić będzie m.in. bogatą biblioteką gier ekskluzywnych. Do tego nowa konsola zachwyca jakością grafiki. Ponadto można do niej dokupić gogle do oglądania wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Ostatnio coraz lepiej w branży gier radzi sobie również Nintendo Switch. Sprzęt oferuje unikatowe gry na wyłączność, poza tym można z niego korzystać w trybie mobilnym. Jest to więc dobra opcja dla osób spędzających dużo czasu w podróży lub w komunikacji miejskiej. Konsole można kupić w wersjach "surowych" (urządzenie + joypad) oraz w tzw. bundle’ach zawierających dodatkową grę w zestawie. Takie prezenty dla mężczyzny, a do tego miłośnika gier, to strzał w dziesiątkę!

Prezenty dla mężczyzny - miłośnik muzyki

Prezenty dla mężczyzny, zwłaszcza miłośnika muzyki, są dość łatwe w wyborze. Pierwszym świetnym gadżetem będzie głośnik przenośny Bluetooth. Można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie! A i muzyka z niego brzmi zdecydowanie lepiej niż z jakiegokolwiek telefonu. Jak wybrać dobry głośnik? Musisz się zastanowić, jakie będzie jego przeznaczenie. Jeśli kupujesz go dla kogoś, kto chce z nim podróżować, wybierz lekki i mały JBL. A może ta osoba będzie go używać jako bazowego głośnika do codziennego użytku? Wtedy sprawdzi się Marshall. Możesz również wybrać głośnik wodoodporny. To opcja dla tych, którzy uwielbiają wylegiwanie się w wannie czy słuchanie podcastów pod prysznicem. Drugą, fajną opcją na prezenty dla mężczyzny są słuchawki. W tym wypadku masz ogromne pole do popisu. Możesz wybrać przewodowe lub bez, a także nauszne lub douszne. Wybór należy do ciebie!

Prezenty dla mężczyzny - przydatne akcesoria

Praktyczne prezenty dla mężczyzny przydadzą się zawsze. Należy do nich m.in. golarka lub strzyżarka do włosów. Jeśli chodzi o golarki elektryczne, można je podzielić na rotacyjne i foliowe. Pierwsze z nich mają trzy pierścienie tnące, których zadaniem jest uniesienie, a następnie obcięcie włosów jak najbliżej skóry. W przypadku golarek foliowych funkcję tę pełni specjalna blaszka z dziurkami, która po włączeniu urządzenia szybko się przesuwa przycinając włosy rosnące w jednym kierunku. Przy wyborze warto zastanowić się również nad tym, czy wybrać golarkę sieciową, czy zasilaną na baterię lub akumulator. Każda z nich ma swoje zalety. Golarki sieciowe są z reguły lżejsze i łatwiej nimi operować, choć wymagają stałego podłączenia do prądu. Takie prezenty dla mężczyzny z pewnością sprawią mu radość!

Więcej o: