Inteligentne akcesoria marki Gingko aż 42% taniej! Te budziki reagują na klaśnięcie

Angielska marka Gingkomaw swojej ofercie inteligentne i designerskie akcesoria, które przydadzą się w każdym domu. Znajdziesz tu przedmioty codziennego użytku, takie jak lampy, budziki, głośniki, które zostały stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Produkty tej marki są wyróżnione wieloma nagrodami, a teraz możesz kupić je sporo taniej! Zobacz akcesoria z rabatem 42%

Budziki GingkoBudziki Gingko Gingko

Te zegary nie schodzą z listy bestsellerów marki. Są wykonane z drewna, a konkretnie jest to wiśnia, orzech, jesion i biały klon. Zegar pojawia się po klaśnięciu lub po pstryknięciu palcami. Znajdziesz je w różnych wersjach kolorystycznych. Zegarki te dostępne są między innymi w HE Concept Store przy Hotelu Raffles w Warszawie. My wiemy, gdy kupić je z ogromnym rabatem!

GingkoGingko Gingko

W oko wpadła nam lampa w kształcie książki, która została wykonana z drewna z orzecha lub klonu. "Kartki są zrobione z wodoodpornego, trwałego papieru. Lampę możesz zamknąć, aby ją zgasić i uchylić lub otworzyć nawet do 360 stopni, aby się zapaliła. Podobnie zbudowana jest lampa w kształcie akordeonu. Świetnie wygląda również designerski głośnik. Spodobał się nasz również przenośny, mały głośnik z drewna orzechowego. 

Zobacz wideo Materiał promocyjny
Więcej o:
Copyright © Agora SA