Kolorowe, wzorzyste talerze obiadowe Villeroy&Boch dostaniesz teraz do -50% taniej!

Natalia Szyperek
26.11.2020 19:30
Zastawa stołowa w mgnieniu oka może zmienić zwykły stół w prawdziwą 'ucztę' wizualną. Poza tym, kolorowe, wzorzyste talerze obiadowe sprawią, że posiłki będą jeszcze przyjemniejsze! Sprawdź ofertę Villeroy&Boch - przepiękne naczynia dostaniesz teraz nawet do -50% taniej!

Talerze obiadowe - odrobina luksusu od Villeroy&Boch

Villeroy&Boch zaopatruje w serwisy obiadowe i serwisy do kawy wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość i estetykę porcelanowej zastawy stołowej. Od członków królewskich rodzin, przez papieży (korzystających z wyrobów firmy od 1955 roku), po 'zwykłych' użytkowników. Firma współpracuje z wybitnymi artystami i projektantami, m.in. z Palomą Picasso, Luigim Colanim, Kenzo, Robertem Cappucim czy grupą Frog Design. Obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także hotele, banki czy szpitale. Teraz masz doskonałą okazję, aby i w twoim domu pojawiły się talerze obiadowe rozchwytywanej firmy. Te piękne naczynia możesz teraz kupić nawet do -50% taniej! Wzorzyste lub gładkie - wybór należy do ciebie.

Talerze obiadowe z porcelany

Talerze obiadowe jak najbardziej mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Idealnym tego przykładem są naczynia od Villeroy&Boch. Firma do produkcji zastawy wykorzystuje wysokiej jakości porcelanę kostną lub porcelanę premium. Porcelana kostna umożliwia uzyskanie bardzo cienkich, a jednocześnie wytrzymałych naczyń w odcieniu czystej bieli. Z kolei elementy zastawy stołowej wytworzone z porcelany premium pokrywa dodatkowa powłoka wzmacniająca. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia. Naczynia wykonane z tego rodzaju porcelany są z reguły przystosowane do używania w kuchence mikrofalowej. Można je również bez obaw myć w zmywarce – nawet jeśli pokrywa je kolorowy dekor. Talerze obiadowe Villeroy&Boch to szeroki wachlarz rozmaitych form i wzorów. Wielbiciele klasyki docenią tradycyjne kształty naczyń z serii Royal lub Anmut. Elementy tych kolekcji wykonane z porcelany kostnej w odcieniu śnieżnej bieli bez żadnych zdobień. Jeśli wolisz dekorowane talerze obiadowe, nie sposób nie wspomnieć o najstarszej kolekcji - Old Luxembourg. Zaprojektowane w 1768 roku naczynia ozdobione subtelnymi niebieskimi motywami roślinnymi do dziś cieszą się niemałą popularnością.

Talerze obiadowe i nie tylko

Talerze obiadowe to nie jedyna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Uzupełnij kolekcję naczyń o wzorzyste kubki, miseczki czy filiżanki ze spodkiem. Tym bardziej, że możesz teraz skorzystać ze świetnych promocji, które sięgają nawet -50%! Korzystając z porcelanowych naczyń, każdy posiłek będzie jeszcze smaczniejszy, a czas spędzony przy stole będziesz chciała przedłużać w nieskończoność! Co więcej, piękne kubki czy filiżanki ze spodkiem okażą się świetnym pomysłem na świąteczny prezent dla najbliższych. Wybierz naczynia z motywem kwiatów - one nigdy nie wyjdą z mody i w mgnieniu oka wprowadzą wiosenny nastrój.

Więcej o: