Gry świąteczne w pięknych opakowaniach. Są idealne dla całej rodziny

Gry świąteczne, które pokochał świat, są solidnie i pięknie wykonane z naturalnego drewna. Mamy je! W takiej wersji jeszcze lepiej umilą kreatywne rozgrywki z najbliższymi. Swoją oryginalnością powalą każdego na kolana, dlatego gwarantujemy, że świetnie sprawdzą się jako prezent.

Ręcznie robione gry świąteczne.Ręcznie robione gry świąteczne. Fot. Crazyshop

Jak zobaczysz te gry świąteczne, to naprawdę będziesz miło zaskoczony! My chcielibyśmy mieć wszystkie. Są świetne dla dzieci, dorosłych oraz na wspólne rozgrywki z najbliższymi w każdym wieku. Ponadto te gry świąteczne nigdy się nie nudzą. Sami oceńcie. 

Ręcznie robione szachy: Gra świąteczna w stylu "Gambit królowej"

Ręcznie robione szachy z mosiężną szachownicą.Ręcznie robione szachy z mosiężną szachownicą. Fot. Crazyshop

Oglądaliście świetny, amerykański serial Netflix "Gambit królowej" z Marcinem Dorocińskim, który pobił rekord oglądalności serwisu? Główna bohaterka, Beth Harmon, w której rolę wcieliła się 24-letnia aktorka Anya Taylor-Joy, znana dotychczas z "Peaky Blinders", okazała się rewelacyjną szachistką. W latach 50. XX wieku, kiedy mężczyźni chcieli wszystkiego uczyć, to właśnie ona jako jedna z nielicznych kobiet udowodniła, że panie wcale nie są gorsze od mężczyzn w tej grze. Dlatego dla wszystkich fanów tego serialu, jak również szachów, mamy wersje premium tej gry. Są rewelacyjnie wykonane i pięknie opakowane w drewniane pudełko, które jednocześnie służy za planszę do gry. Zobaczcie koniecznie wszystkie propozycje. Te szachy będą świetnym prezentem oraz sprawdzą się jako doskonała gra świąteczna dla całej rodziny. 

Mosiężne, ręcznie robione szachy to świetna gra świąteczna.Mosiężne, ręcznie robione szachy to świetna gra świąteczna. Fot. Crazyshop

Strategiczne gry świąteczne dla dzieci i dorosłych

Prezentujemy ręcznie wykonane gry świąteczne dla całej rodziny, w których kluczową rolę odgrywa dobra strategia. Ze względu na solidne wykonanie i piękne opakowanie są również świetną propozycją na prezent. Może na Mikołajki lub Boże Narodzenie? Proponujemy między innymi pokera, tryktrak, ludo, węże, drabiny czy domino. To gry świąteczne, które zawsze łączą, a nie dzielą członków rodziny. Są świetnym sposobem na kreatywne spędzenie czasu z najbliższymi. 

Ręcznie robiony zestaw 4 gier świątecznych.Ręcznie robiony zestaw 4 gier świątecznych. Fot. Crazyshop

Polecamy szczególnie zestaw, w którym znajdują się aż 4 gry świąteczne planszowe, które pokochały dzieci i dorośli na całym świecie. To piękne drewniane szachy, uwielbiane przez dzieci gry w węża i drabiny, ludo (chińczyk) oraz tryktrak, który uwielbiają szczególnie niemieckie rodziny. Te gry świąteczne to must have dla fanów planszówek. Wykonane są z naturalnego drewna, co gwarantuje, że będą służyć na lata, być może nawet kolejnym pokoleniom. Te świąteczne gry planszowe nigdy się nie nudzą! Dlatego warto zainwestować w nie parę groszy. 

Czy znacie grę świąteczną tryktrak? Jest świetna, a my ją mamy. W dodatku z ręcznie robionymi i niepowtarzalnymi wzorami zaczerpniętymi ze sztuki islamskiej. Ta wersja tej gry świątecznej jest bardzo oryginalna, dlatego nadaje się również na kreatywny prezent. Ten upominek będzie strzałem w dziesiątkę. 

Tryktrak: ręcznie robiona gra świąteczna planszowa.Tryktrak: ręcznie robiona gra świąteczna planszowa. Fot. Crazyshop

Kreatywne gry świąteczne dla 2 osób, jak również większej grupy

Przedstawiamy propozycje gier świątecznych dla ludzi z pasją i konkretnymi zainteresowaniami. Mamy propozycje dla fanów jogi, miłośników różnych trunków czy po prostu ludzi kochających zwierzaki. 

Sportowa gra świąteczna dla fanów jogi.Sportowa gra świąteczna dla fanów jogi. Fot. Crazyshop

Mamy jeszcze kilka innych gier świątecznych. Może któraś z tych przypadnie Ci do gustu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.