Nowoczesny i klasyczny serwis obiadowy. Te komplety uwielbiają Polacy

Ten serwis obiadowy jest ponadczasowy, stylowy i uwielbiany przez Polaków. To piękne i solidnie wykonane produkty znanych polskich i włoskich marek. Komplety do jadalni dla dużej i małej rodziny teraz można kupić jeszcze taniej.

Piękny i solidnie wykonany serwis obiadowy warto mieć w swojej kuchni.Piękny i solidnie wykonany serwis obiadowy warto mieć w swojej kuchni. Fot. Shutterstock

Jaki serwis obiadowy wybrać? Serwis obiadowy Ambition, Ćmielów, Chodzież czy Lubiana uwielbiają polskie jadalnie. Nie tylko za styl, który zaskakuje ponadczasową elegancją i nowoczesną linią wzorniczą. To ceramika, która jest na lata i wspaniale łączy sztukę z rzemiosłem. Dlatego warto mieć w domu chociaż jeden komplet solidnego polskiego serwisu obiadowego.

Przedstawiamy serwis obiadowy do każdego domu: nowoczesny, klasyczny, dla 12, 18 czy 24 osób. Mamy też mniejsze komplety. Pięknie udekorują każdą jadalnię, także w nadchodzące święta Bożego Narodzenia! 

Serwis obiadowy: nowoczesny wzór i ponadczasowa biel 

Minimalistyczna linia wzornicza, różnorodne odcienie bieli, kształty okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne – takie są nie tylko serwisy obiadowe Ambition. Wybraliśmy również nowoczesne produkty innych polskich marek. Serwis obiadowy Chodzież, Ćmielow czy Lubiana ma również piękne, subtelne kształty w bieli. 

Może jednak bardziej cenisz sobie włoski design? Serwis obiadowy Bormioli Rocco to najwyższa jakość już od 195 lat. Obecnie to jeden z największych światowych producentów zastawy stołowej i szkła.

Serwis obiadowy Bormioli Rocco Prometeo.Serwis obiadowy Bormioli Rocco Prometeo. Fot. Instagram Bormioliroccoit

Na serwis obiadowy Ambition głównie decyduje się ta część Polaków, która za rozsądne pieniądze szuka do jadalni ładnego i minimalistycznego kompletu dobrej jakości. Marka Ambition zadebiutowała w 2004 roku kolekcją sztućców Napoli ze stali nierdzewnej. Sukces zachęcił ją do stworzenia również innych produktów do jadalni, między innymi różnorodnych serwisów obiadowych: nowoczesnych, jak też klasycznych. 

Serwis obiadowy: klasyczny design dla dużej rodziny

Przedstawiamy serwis obiadowy Chodzież i Tadar w klasycznej wersji. Jest piękny, solidny i ponadczasowy. Dzięki temu serwisowi obiadowemu nie zabraknie stołowego nakrycia dla nikogo. Są tu komplety o różnej wielkości. Świetne dla małej i dużej rodziny. Przypominamy! Serwis obiadowy z 12 elementów wystarczy 4 osobom, a 18-elementowy będzie idealny dla 6 członków rodziny. Ponadto wiele z tych serwisów obiadowych kupisz teraz jeszcze taniej, na przykład porcelanę Tadar Piwonia, składającą się z 36 elementów!

Serwis obiadowy Tadar Piwonia.Serwis obiadowy Tadar Piwonia. Fot. Tadar

Twarzą marki Tadar jest między innymi znany polski kucharz, prowadzący kulinarną część programu Dzień Dobry TVN  – Piotr Kucharski. 

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. są największymi producentami porcelany cienkościennej w Europie, a ich serwisy obiadowe zdobią nie tylko polskie jadalnie, ale też zagraniczne. Na rynku funkcjonuje również nowa marka – Ćmielów Design Studio, która współpracuje z cenionymi na świecie artystami ceramikami i projektantami. Została stworzona, by realizować innowacyjne projekty edukacyjne i artystyczne, które wciąż zaskakują pięknymi i oryginalnymi kolekcjami serwisów obiadowych, kubków, filiżanek, zaparzarek do herbaty czy ceramiką dekoracyjną.

Serwis obiadowy: 12 osób, a może więcej lub mniej zasiada przy twoim stole? 

Mamy serwis obiadowy dla każdej rodziny, małej i dużej, który pozwoli na biesiadowanie w pięknym stylu. 

Serwis obiadowy Lubiana, szczególnie biały Classic, polecamy dla domów nowoczesnych, które lubią łączyć tradycję ze współczesnością. Natomiast niebieski serwis obiadowy Daisy - jadalniom skandynawskim i zaaranżowanym w klasycznym stylu czy tym z odrobiną sielskiego klimatu. 

Lubiana to marka z tradycjami, która wyposaża jadalnie m.in. w serwisy obiadowe z porcelany od 1969 roku. Nieustannie się rozwija i poszerza swoje kolekcje. Serwis obiadowy Lubiana charakteryzuje biała, twarda porcelana o wysokiej jakości. Kochają ją nie tylko Polacy. Dziś zdobi jadalnie w 40 innych krajach świata. To dowód na świetną jakość i piękny styl serwisu obiadowego Lubiana, który trafia w gusta milionów ludzi. Miesięcznie ta marka produkuje około 3 500 000 produktów. 

Ile kosztuje serwis obiadowy? 

Ceny serwisu obiadowego wahają się od 68 zł za 18 elementów do nawet 2315 zł  –  w tej cenie jest tylko jeden. Wszystkie inne można kupić za bardzo dobrą kwotę, średnio około 250 - 500 zł. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.