Te świece zapachowe skwierczą jak drewno i pachną obłędnie. Oto 24 hity

Świece zapachowe Candle-lite i Colonial Candle podbijają świat. Skwierczą jak drewno palone w domowym kominku, pachną obłędnie i pięknie prezentują się w domu. Przedstawiamy 12 hitów. Teraz kupisz je z rabatem nawet - 36%.

Świece zapachowe.Świece zapachowe. Fot. Shutterstock

Świece zapachowe pomagają stworzyć klimatyczny nastrój i wprowadzają trochę przytulności do domu. Dlatego są chętnie kupowanym dodatkiem do wnętrza. Tylko które wybrać, bo oferta producentów jest naprawdę spora? Polecamy świece zapachowe Candle-lite i Colonial Candle. Mamy stylowe linie z bawełnianym i drewnianym knotem, piękne zapachy i kolory. Teraz są jeszcze tańsze! Kupisz je z rabatem nawet - 36%. 

Candle-lite i Colonial Candle: Naturalne świece zapachowe, które podbijają świat

Świece.Świece. Fot. Candle Lite

Amerykańskie marki Candle-lite i Colonial Candle od lat zachwycają swoimi produktami. Pierwsza od 1840 roku, a druga – od 1905. W Polsce też są dostępne i nieustannie powiększają swoją ofertę. Dzisiejsze świece zapachowe Candle-lite i Colonial Candle oferują nie tylko piękny blask, ale są też świetną ozdobą wnętrza. Mają piękne zapachy, kolory i opakowania w różnorodnych stylach, które zaspokajają gusta najbardziej wymagających miłośników świec zapachowych. Mają sojowy wosk i wykonane są z dodatkiem olejków eterycznych, dlatego są świetnym produktem do aromaterapii. Można je dobrać do zapachowego gustu, nastroju, jak również do pory roku. Pomagają w codziennym relaksie i świetnie sprawdzają się jako prezent dla najbliższych. 

Te świece zapachowe skwierczą, jak drewno palone w kominku

Serie Wick i Manly Indulgence marki Colonial Candle są wyjątkowe. Mają drewniany knot, który wyróżnia je na tle innych podobnych produktów, ponieważ prócz wyrazistego zapachu i pięknego opakowania wydają świetny dźwięk! Skwierczą, jak drewno palone w kominku. To produkty, które rewelacyjnie koją zmysły i pozwalają na jeszcze lepszy relaks. 

Świece zapachowe.Świece zapachowe. Fot. Manly Indulgence

Świece zapachowe z bawełnianym knotem: palą się czysto, równo, wydajnie i obłędnie pachną

Ich aromatyczne woski sojowe zapewniają wyjątkowy zapach, a bawełniany knot – czysty i równy blask. Ponadto są pięknie i różnorodnie opakowane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy na przykład eleganckie wersje, które pachną drzewem sandałowym oraz czarnym pieprzem, irysem i bergamotką. 

Te świece będą idealne na prezent dla bliskich. Zobacz nasze typy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.