Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. Udekoruj nim mieszkanie!

Natalia Szyperek, D Z
08.01.2021 14:25
Dotychczas najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ptakami były: Wróbel Ćwirek, Orzeł Bielik i Kukułeczka Kuka. Tak było do tej pory. Teraz pierwsze skrzypce gra Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. Jego podobizną możesz udekorować swoje mieszkanie! Plakaty, poduszki - znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie!

Ptaszek Staszek na plakatach

Ptaszka Staszka z pewnością znają osoby, które dużo czasu spędzają w mediach społecznościowych. Ten pierwszy ornitocelebryta polskiego internetu słynie z ciekawych, barwnych i pełnych humoru przemyśleń. Jego twórcą jest Piotr Jedliński - ilustrator, grafik i rysownik. Teraz Ptaszek Staszek postanowił zawędrować poza ramy Internetu i można go spotkać na plakatach, kubkach, poduszkach, koszulkach, a nawet w książce! Może ci towarzyszyć na każdym kroku! Udekoruj swoje mieszkanie plakatami z Ptaszkiem Staszkiem. To świetna alternatywa dla oklepanych obrazków. Inspirujące, poprawiające humor napisy od razu sprawią, że dzień stanie się lepszy!

Ptaszek Staszek na poduszkach i innych gadżetach

Dekorowanie wnętrz poduszkami to już standard. Jednak co powiesz na dość niecodzienne printy z Ptaszkiem Staszkiem w roli głównej? Jego ,,złote myśli" totalnie podbiły Internet - pora, aby pojawiły się w twoim mieszkaniu! Możesz wybrać model z samą podobizną bohatera lub z napisami. Poduszki to nie wszystko - do wyboru masz także minimalistyczne kubki, magnesy na lodówkę, breloczki, a nawet kalendarze ścienne na 2021 rok. Wybierz jeden lub wszystkie gadżety z Ptaszkiem Staszkiem i wprowadź odrobinę humoru do swojego mieszkania. I ty i twoi domownicy lub goście będą zachwyceni takimi dekoracjami.

Ptaszek Staszek na koszulkach

Koszulki z printami i napisami już od wielu sezonów nie wychodzą z mody. Te z Ptaszkiem Staszkiem z pewnością będą urozmaiceniem twojej garderoby. Już sam napis daje superfekt! Nie trzeba dodawać zbędnych ozdób czy kolorów. Koszulki dostępne są oczywiście w wersji damskiej i męskiej. To świetny pomysł na prezent! Możesz wybrać wersję z samym Ptaszkiem Staszkiem lub z jego pełnymi humoru przemyśleniami. Taki print z powodzeniem wpisze się w codzienne stylizacje. Dzień od razu stanie się lepszy!