Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. Udekoruj nim mieszkanie!

Natalia Szyperek, D Z
08.01.2021 14:25
Dotychczas najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ptakami były: Wróbel Ćwirek, Orzeł Bielik i Kukułeczka Kuka. Tak było do tej pory. Teraz pierwsze skrzypce gra Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. Jego podobizną możesz udekorować swoje mieszkanie! Plakaty, poduszki - znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie!

Ptaszek Staszek na plakatach

Ptaszka Staszka z pewnością znają osoby, które dużo czasu spędzają w mediach społecznościowych. Ten pierwszy ornitocelebryta polskiego internetu słynie z ciekawych, barwnych i pełnych humoru przemyśleń. Jego twórcą jest Piotr Jedliński - ilustrator, grafik i rysownik. Teraz Ptaszek Staszek postanowił zawędrować poza ramy Internetu i można go spotkać na plakatach, kubkach, poduszkach, koszulkach, a nawet w książce! Może ci towarzyszyć na każdym kroku! Udekoruj swoje mieszkanie plakatami z Ptaszkiem Staszkiem. To świetna alternatywa dla oklepanych obrazków. Inspirujące, poprawiające humor napisy od razu sprawią, że dzień stanie się lepszy!

Ptaszek Staszek na poduszkach i innych gadżetach

Dekorowanie wnętrz poduszkami to już standard. Jednak co powiesz na dość niecodzienne printy z Ptaszkiem Staszkiem w roli głównej? Jego ,,złote myśli" totalnie podbiły Internet - pora, aby pojawiły się w twoim mieszkaniu! Możesz wybrać model z samą podobizną bohatera lub z napisami. Poduszki to nie wszystko - do wyboru masz także minimalistyczne kubki, magnesy na lodówkę, breloczki, a nawet kalendarze ścienne na 2021 rok. Wybierz jeden lub wszystkie gadżety z Ptaszkiem Staszkiem i wprowadź odrobinę humoru do swojego mieszkania. I ty i twoi domownicy lub goście będą zachwyceni takimi dekoracjami.

Ptaszek Staszek na koszulkach

Koszulki z printami i napisami już od wielu sezonów nie wychodzą z mody. Te z Ptaszkiem Staszkiem z pewnością będą urozmaiceniem twojej garderoby. Już sam napis daje superfekt! Nie trzeba dodawać zbędnych ozdób czy kolorów. Koszulki dostępne są oczywiście w wersji damskiej i męskiej. To świetny pomysł na prezent! Możesz wybrać wersję z samym Ptaszkiem Staszkiem lub z jego pełnymi humoru przemyśleniami. Taki print z powodzeniem wpisze się w codzienne stylizacje. Dzień od razu stanie się lepszy!

Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • cancro57

  Oceniono 31 razy 25

  Dożyłem czasów w których nie rozumiem co czytam. Cóż to takiego, ten "infuencerski"? Sprawdziłem w translatorze: może chodzi o grypę (flu)? Rozumiem, że angielski to łacina XXI wieku. Pamiętam jednak ze szkoły, że obce wtręty od zawsze były niemile widziane w naszym języku (patrz. "makaronizmy"). Niedługo nie będziemy mogli się ze sobą porozumieć. Jestem nauczycielem (nie polonistą) w liceum. Niedawno poprosiłem jednego z uczniów, aby otworzył okno i podparł skrzydła okienne przygotowanymi przeze mnie klinami, aby się nie zamknęły. Wówczas uczeń spytał, "czy kliny to coś do czyszczenia"? Pytał jak najbardziej serio, co udowodnił nie wiedząc jak się posłużyć tym wynalazkiem ludzkości sprzed wielu tysięcy lat. Popieram naukę jeżyków obcych, ale u nas jak zwykle przegięliśmy przysłowiową wajchę w drugą stronę tak, że bardziej już się nie da!

 • greg0.75

  Oceniono 51 razy 9

  zieeeew...

 • azjael

  Oceniono 8 razy 8

  A na CH?

 • staszek_ptaszek

  Oceniono 36 razy 4

  Witaj ptaszku_staszku.
  Pomysł rewelacja i grafika super!

 • klapa-ucjusz

  Oceniono 30 razy -4

  Oprócz wyłożenia grubej kasy na wypromowanie jakiegoś chłamu przez sponsorowane artykuły ten chłam musi być jakiś... najbardziej 'infuencerski ptak' dobre jaja.

 • kot.ktory.kreci.karuzele

  Oceniono 18 razy -4

  jak to mówi młodzież - bezbecja.

 • adso74

  Oceniono 43 razy -5

  Słabe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX