Fajne i tanie dodatki do domu z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie"

Odświeżenie wyglądu salonu, czy sypialni nie wymaga ponoszenia wielkich kosztów i wielogodzinnych prac. Wystarczy, że wybierzesz fajne i tanie dodatki do domu! Dziś mamy dla ciebie propozycję plakatów i kubków z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie". Będziesz zachwycona!

Fajne i tanie dodatki do domu - plakaty

Tanie dodatki do domu można kupić praktycznie w każdym markecie. Te, które kosztują grosze zwykle nie grzeszą urodą, jak i jakością wykonania, jednak w pewnych aranżacjach wyglądają wystarczająco dobrze. Większość tanich dekoracji ma też swoje ręcznie robione odpowiedniki z lepszych materiałów, jednak ich cena może być nawet dwa razy wyższa. Tanie rzeczy do domu pozwalają na błyskawiczną i częstą zmianę aranżacji, co w wielu przypadkach należy uznać za olbrzymią zaletę. Są nietrwałe i raczej nie przetrwają więcej niż jeden sezon ekspozycji. Znajdą się jednak takie, które mimo, że niewiele kosztują, z pewnością zawitają do twojego mieszania na dłużej. Mowa o plakatach z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie", której autorką jest Ania Piaszczyńska. Już od 2013 roku prowadzi rysunkowy pamiętnik, który jak sama nazwa wskazuje, polega na publikowaniu jednego rysunku dziennie. Profil Ani na Instagramie obserwuje już ponad 55 tysięcy osób! Teraz możesz przenieść jej prace poza ramy Internetu.

Fajne i tanie dodatki do domu - kubki

Fajne i tanie dodatki do domu nie muszą być kiczowate. Idealnym tego przykładem są kubki z autorskiej kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie". Jako, że utrzymane są w stonowanej kolorystyce, idealnie wpiszą się w każdą stylistykę. Na każdym z kubków widnieje inny obrazek z mini rozmówką, możesz więc kupić ich kilka - zawsze to jakaś lektura do porannej kawy! Takie fajne i tanie dodatki do domu sprawdzą się również jako prezent dla bliskiej osoby, niezależnie od okazji. Na kubkach nie należy oszczędzać - im więcej, tym lepiej. To bardzo praktyczny dodatek, którego nie można zabraknąć w żadnym domu.

Fajne i tanie dodatki do domu - DIY

Jeśli nie planujesz zakupu dekoracji, zawsze możesz wykonać je sama! Ich największą zaletą jest to, że są niepowtarzalne. Często pozwalają też zagospodarować w jakiś sposób przedmioty, które leżą w piwnicy czy na strychu, a które nie są używane i szkoda je wyrzucić, na przykład stare skrzynie, części zabytkowych zegarów, stare ramy, lustra lub nawet ceramika kuchenna. Własnoręcznie wykonane dekoracje pozwalają uwolnić pokłady kreatywności i stworzyć kompozycje, których nigdy i w żadnym sklepie nie da się kupić. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, które mają mnóstwo pomysłów, a niekoniecznie duże środki. Najpoważniejszym minusem tego rodzaju dekoracji jest czas, jaki potrzeba na ich przygotowanie. Jednak z czasem sama się przekonasz, że było warto!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.