Fajne i tanie dodatki do domu z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie"

MATERIAŁ PROMOCYJNY
12.01.2021 18:40
Odświeżenie wyglądu salonu, czy sypialni nie wymaga ponoszenia wielkich kosztów i wielogodzinnych prac. Wystarczy, że wybierzesz fajne i tanie dodatki do domu! Dziś mamy dla ciebie propozycję plakatów i kubków z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie". Będziesz zachwycona!

Fajne i tanie dodatki do domu - plakaty

Tanie dodatki do domu można kupić praktycznie w każdym markecie. Te, które kosztują grosze zwykle nie grzeszą urodą, jak i jakością wykonania, jednak w pewnych aranżacjach wyglądają wystarczająco dobrze. Większość tanich dekoracji ma też swoje ręcznie robione odpowiedniki z lepszych materiałów, jednak ich cena może być nawet dwa razy wyższa. Tanie rzeczy do domu pozwalają na błyskawiczną i częstą zmianę aranżacji, co w wielu przypadkach należy uznać za olbrzymią zaletę. Są nietrwałe i raczej nie przetrwają więcej niż jeden sezon ekspozycji. Znajdą się jednak takie, które mimo, że niewiele kosztują, z pewnością zawitają do twojego mieszania na dłużej. Mowa o plakatach z kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie", której autorką jest Ania Piaszczyńska. Już od 2013 roku prowadzi rysunkowy pamiętnik, który jak sama nazwa wskazuje, polega na publikowaniu jednego rysunku dziennie. Profil Ani na Instagramie obserwuje już ponad 55 tysięcy osób! Teraz możesz przenieść jej prace poza ramy Internetu.

Fajne i tanie dodatki do domu - kubki

Fajne i tanie dodatki do domu nie muszą być kiczowate. Idealnym tego przykładem są kubki z autorskiej kolekcji ,,Jeden Rysunek Dziennie". Jako, że utrzymane są w stonowanej kolorystyce, idealnie wpiszą się w każdą stylistykę. Na każdym z kubków widnieje inny obrazek z mini rozmówką, możesz więc kupić ich kilka - zawsze to jakaś lektura do porannej kawy! Takie fajne i tanie dodatki do domu sprawdzą się również jako prezent dla bliskiej osoby, niezależnie od okazji. Na kubkach nie należy oszczędzać - im więcej, tym lepiej. To bardzo praktyczny dodatek, którego nie można zabraknąć w żadnym domu.

Fajne i tanie dodatki do domu - DIY

Jeśli nie planujesz zakupu dekoracji, zawsze możesz wykonać je sama! Ich największą zaletą jest to, że są niepowtarzalne. Często pozwalają też zagospodarować w jakiś sposób przedmioty, które leżą w piwnicy czy na strychu, a które nie są używane i szkoda je wyrzucić, na przykład stare skrzynie, części zabytkowych zegarów, stare ramy, lustra lub nawet ceramika kuchenna. Własnoręcznie wykonane dekoracje pozwalają uwolnić pokłady kreatywności i stworzyć kompozycje, których nigdy i w żadnym sklepie nie da się kupić. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, które mają mnóstwo pomysłów, a niekoniecznie duże środki. Najpoważniejszym minusem tego rodzaju dekoracji jest czas, jaki potrzeba na ich przygotowanie. Jednak z czasem sama się przekonasz, że było warto!

Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • templogin

  Oceniono 30 razy 28

  A jest druga wersja tego obrazka? Szczeniaczek jej się spodobał, przywlekła do domu, ale jak trzeba o piątej rano światek-piątek wyjść na dwór, to jakby przyspawana do łóżka.

 • liquidmetal

  Oceniono 31 razy 27

  Jeżeli ktoś wiesza u siebie takie rzeczy to najwyraźniej zatrzymał się na etapie "poczytaj mi mamo".
  Zero inwencji artystycznej w tym czymś. Serio, plakat na jeden dzień, bu już na drugi by wylądował w koszu.

 • polsz

  Oceniono 22 razy 18

  pod blokiem widuję raczej panów z psami

 • samuraj.stefan

  Oceniono 21 razy 17

  Ten plakat z wyprowadzaniem psa raczej przypomina niespełnione obietnice dzieci. Kup psa, obiecuję, że będę wyprowdzał. A potem i tak ,,stary" wychodzi z kochanym kundlem w deszcz i śnieg. I to bez obiecywania.

 • atr8

  Oceniono 24 razy 16

  Ależ tandetę lansujecie. I to ma być ozdoba domu? Za darmo bym nie wziął.

 • padalec669

  Oceniono 19 razy 15

  Tak, wyprowadź psa, tylko posprzątaj z chodnika to co ten pies zostawi.

 • thepol

  Oceniono 13 razy 13

  Jak tak patrzę po osiedlu, to akurat, o ile kobieta nie jest sama, to psy wyprowadzają mężczyźni.

 • gustav45

  Oceniono 14 razy 12

  Tandeta aż oczy bolą paczeć.

 • jamagducha

  Oceniono 12 razy 10

  Ani to ładne. Ani to mądre. Ani to dowcipne. Ani to tanie.
  Szmira za 9 dych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX