Co myśli najbardziej Typowy Kot? Zobaczcie akcesoria do domu z najsławniejszym kotem Internetu

WiB, D Z
14.01.2021 17:11
Typowy Kot to postać doskonała. Jego zabawne prawdy życiowe podbiły Internet. Jeśli chcecie je poznać, to zobaczcie koniecznie akcesaoria z tym kotem. Wprowadzą więcej radości do domu.

Typowy Kot to najsławniejszy i najzabawniejszy kot w Polsce. To również autor bestsellerowego poradnika, w którym opisuje, jak wytrzymać z ludźmi. Jego zabawne prawdy życiowe, które podbiły Internet, drukowane są też na różnych akcesoriach z kotem, m.in. na kubkach, poduszkach, plakatach, kalendarzach czy koszulkach. Co myśli najbardziej Typowy Kot Internetu? Oto przykład z książki pt. "Typowy kot. Czyli jak wytrzymać z ludźmi". 

Ludzie są naprawdę łatwi w tresurze. Jeśli się długo miauczy, zrobią praktycznie wszystko, czego chcesz. Nie żebym ich nie lubił czy coś. Kiedy tak sobie leżę na tych moich ludziach i mnie głaszczą, to sobie jednak myślę, że to jest miłość. Że jednak są bardzo potrzebni, miziają, otwierają puszki z żarciem. No i miziają. Ale z drugiej strony – nie są zbyt kumaci, mówią „kici, kici”, człapią jak pingwiny, mają owłosienie w przypadkowych miejscach i noszą koszulki z nadrukiem. Doprawdy smutne. Nie to co my, koty, najbardziej rozwinięte istoty na ziemi. Te wibrrrysy salonowe, to spojrzenie pełne mądrości i powagi, ten królewski szyk… No i jest też pies. Pies polega na tym, że trzeba go w życiu znosić. Jak by się tu pozbyć dziada?

Najmarniejszy kot jest arcydziełem.Najmarniejszy kot jest arcydziełem. Fot. Typowy Kot

Z czego jeszcze zasłynął najbardziej Typowy Kot? Jak każdy kot chodzi własnym ścieżkami i ma nieustanną ochotę na zabawę, ale wie, kto rządzi w domu! Śmiało o tym mówi w swojej książce: ”To nie Ty jesteś właścicielem kota, tylko kot jest Twoim właścicielem”. Natomiast na innych akcesoriach, m.in. kubkach, wyznaje: "W tym domu rządzi kot. Ja tu tylko mieszkam". Typowy Kot przedstawia nietypowy sposób widzenia relacji między człowiekiem a kotem oraz podsuwa swoje rady. Dobrze zna też swoją wartość. Najważniejsze jednak, że w tym wszystkim jest miejsce na humor i relaks.  Ogólnie to fajny z niego kociak! 

"Byłam normalna trzy koty temu": Akcesoria z kotem, które wprowadzą więcej radości do domu

Najbardziej Typowy Kot pragnie, by świat kręcił się wokół niego i potrafi to zrobić. Dlaczego miałoby być inaczej, przecież ukochany zwierzak zawsze jest najważniejszy. "Dom bez kota to zwykłe mieszkanie" – taki opis można znaleźć na akcesoriach z kotem. Kociarze na pewno się z tym zgodzą! Nasze serce skradł jednak nadruk: "Byłam normalna trzy koty temu". 

Co jeszcze myśli najbardziej Typowy Kot? Zobaczcie te akcesoria z kotem. 

Akcesoria kuchenne z kotem

Najbardziej Typowy Kot to świetna postać, która w każdej sytuacji wie, co powiedzieć, a jego komentarze rzeczywistości są niezwykle zabawne. Jest też na tyle sprytny, że wie, jak zmieścić się nawet na kubku czy na okładce notatnika lub kalendarza. Zobaczcie te akcesoria z kotem - odnajdą się nie tylko w kuchni, ale w wielu innych miejscach. W końcu ulubioną kawę i herbatę pijemy, gdzie się tylko da. A w notatniku możemy zapisywać ulubione przepisy kuchenne czy też tworzyć plan każdego dnia.

Akcesoria z kotem: W tym domu rządzą koty. Ja tu tylko mieszkam.Akcesoria z kotem: W tym domu rządzą koty. Ja tu tylko mieszkam. Fot. Typowy Kot

"Gdy ci smutno gdy ci źle, kocem z kotów nakryj się" – te akcesoria z kotem są świetne na prezent

"Gdy ci smutno gdy ci źle, kocem z kotów nakryj się" to świetny nadruk, który zdobi wiele akcesoriów z kotem. Można go znaleźć na poduszce, plakacie czy koszulce, które sprawdzą się również jako prezent. Na pewno uszczęśliwią przyjaciółkę kociarkę! Będzie mogła stylowo zademonstrować światu, że jest szczęśliwą posiadaczką kociaka. 

Akcesoria z kotem: Gdy ci smutno, gdy ci źle kocem z kotów nakryj się.Akcesoria z kotem: Gdy ci smutno, gdy ci źle kocem z kotów nakryj się. Fot. Typowy Kot

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • wolf01

  Oceniono 24 razy 24

  Kot to sposób myślenia

 • maj.basia

  Oceniono 8 razy 8

  "kac" kto Ci powiedział,że koty nie myślą i są głupie ? Koty w moim domu były zawsze i nie ma bardziej przebiegłego i mądrego zwierza niż kot. Miałam 2 śliczne koty i ktoś mi ukradł rudego, a jego siostra została, więc żeby jej nie było smutno wzięłam małego kocika. I źle zrobiłam , bo Helcia się obraziła, przestała przychodzić do domu, nie jadła, aż pewnego dnia znikła. I teraz mam tylko jednego kota, złe toto, pieszczot nie lubi, jak coś
  chce to się podlizuje, łasi się, mruczy, jak dostanie to ewentualnie ugryzie .

 • brombs

  Oceniono 5 razy 5

  kiedyś miałem psa, kochana była. Gdy nadeszła jej pora, pomyślałem że wezmę kolejnego psa, ale pojawiły się dwa koty. Później kolejny i kolejny. Psa nie mam ale za to mam 7 kotów i nie żałuję tego. Wszystkie są kochane, mądre. A życie jest piękne. Pozdrawiam

 • empepe21

  Oceniono 5 razy 5

  He he, to ostanie hasło sugeruje, że koc jest zrobiony z kotów. Mało przekonywujące :(

 • maj.basia

  Oceniono 1 raz 1

  Kot jest głupi ? Hahahah, tyś jest "kac" głupszy od kota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX