Co myśli najbardziej Typowy Kot? Zobaczcie akcesoria do domu z najsławniejszym kotem Internetu

Typowy Kot to postać doskonała. Jego zabawne prawdy życiowe podbiły Internet. Jeśli chcecie je poznać, to zobaczcie koniecznie akcesaoria z tym kotem. Wprowadzą więcej radości do domu.

Typowy Kot to najsławniejszy i najzabawniejszy kot w Polsce. To również autor bestsellerowego poradnika, w którym opisuje, jak wytrzymać z ludźmi. Jego zabawne prawdy życiowe, które podbiły Internet, drukowane są też na różnych akcesoriach z kotem, m.in. na kubkach, poduszkach, plakatach, kalendarzach czy koszulkach. Co myśli najbardziej Typowy Kot Internetu? Oto przykład z książki pt. "Typowy kot. Czyli jak wytrzymać z ludźmi". 

Ludzie są naprawdę łatwi w tresurze. Jeśli się długo miauczy, zrobią praktycznie wszystko, czego chcesz. Nie żebym ich nie lubił czy coś. Kiedy tak sobie leżę na tych moich ludziach i mnie głaszczą, to sobie jednak myślę, że to jest miłość. Że jednak są bardzo potrzebni, miziają, otwierają puszki z żarciem. No i miziają. Ale z drugiej strony – nie są zbyt kumaci, mówią „kici, kici”, człapią jak pingwiny, mają owłosienie w przypadkowych miejscach i noszą koszulki z nadrukiem. Doprawdy smutne. Nie to co my, koty, najbardziej rozwinięte istoty na ziemi. Te wibrrrysy salonowe, to spojrzenie pełne mądrości i powagi, ten królewski szyk… No i jest też pies. Pies polega na tym, że trzeba go w życiu znosić. Jak by się tu pozbyć dziada?

Najmarniejszy kot jest arcydziełem.Najmarniejszy kot jest arcydziełem. Fot. Typowy Kot

Z czego jeszcze zasłynął najbardziej Typowy Kot? Jak każdy kot chodzi własnym ścieżkami i ma nieustanną ochotę na zabawę, ale wie, kto rządzi w domu! Śmiało o tym mówi w swojej książce: ”To nie Ty jesteś właścicielem kota, tylko kot jest Twoim właścicielem”. Natomiast na innych akcesoriach, m.in. kubkach, wyznaje: "W tym domu rządzi kot. Ja tu tylko mieszkam". Typowy Kot przedstawia nietypowy sposób widzenia relacji między człowiekiem a kotem oraz podsuwa swoje rady. Dobrze zna też swoją wartość. Najważniejsze jednak, że w tym wszystkim jest miejsce na humor i relaks.  Ogólnie to fajny z niego kociak! 

"Byłam normalna trzy koty temu": Akcesoria z kotem, które wprowadzą więcej radości do domu

Najbardziej Typowy Kot pragnie, by świat kręcił się wokół niego i potrafi to zrobić. Dlaczego miałoby być inaczej, przecież ukochany zwierzak zawsze jest najważniejszy. "Dom bez kota to zwykłe mieszkanie" – taki opis można znaleźć na akcesoriach z kotem. Kociarze na pewno się z tym zgodzą! Nasze serce skradł jednak nadruk: "Byłam normalna trzy koty temu". 

Co jeszcze myśli najbardziej Typowy Kot? Zobaczcie te akcesoria z kotem. 

Akcesoria kuchenne z kotem

Najbardziej Typowy Kot to świetna postać, która w każdej sytuacji wie, co powiedzieć, a jego komentarze rzeczywistości są niezwykle zabawne. Jest też na tyle sprytny, że wie, jak zmieścić się nawet na kubku czy na okładce notatnika lub kalendarza. Zobaczcie te akcesoria z kotem - odnajdą się nie tylko w kuchni, ale w wielu innych miejscach. W końcu ulubioną kawę i herbatę pijemy, gdzie się tylko da. A w notatniku możemy zapisywać ulubione przepisy kuchenne czy też tworzyć plan każdego dnia.

Akcesoria z kotem: W tym domu rządzą koty. Ja tu tylko mieszkam.Akcesoria z kotem: W tym domu rządzą koty. Ja tu tylko mieszkam. Fot. Typowy Kot

"Gdy ci smutno gdy ci źle, kocem z kotów nakryj się" – te akcesoria z kotem są świetne na prezent

"Gdy ci smutno gdy ci źle, kocem z kotów nakryj się" to świetny nadruk, który zdobi wiele akcesoriów z kotem. Można go znaleźć na poduszce, plakacie czy koszulce, które sprawdzą się również jako prezent. Na pewno uszczęśliwią przyjaciółkę kociarkę! Będzie mogła stylowo zademonstrować światu, że jest szczęśliwą posiadaczką kociaka. 

Akcesoria z kotem: Gdy ci smutno, gdy ci źle kocem z kotów nakryj się.Akcesoria z kotem: Gdy ci smutno, gdy ci źle kocem z kotów nakryj się. Fot. Typowy Kot

Więcej o:
Copyright © Agora SA