Dzień Babci 2021: upominki personalizowane i od serca. Takie zawsze sprawią radość!

Dzień Babci 2021 obchodzony 21 stycznia jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. Jako, że babcie odgrywają szczególną rolę w życiu wnuków, warto je obdarować czymś wyjątkowym, aby podkreślić uczucia jakimi je darzymy. Najlepsze prezenty to te personalizowane i od serca! Sprawdź co wybraliśmy.

Dzień Babci 2021: upominki

Tradycyjnie w związku z nadchodzącym świętem coraz więcej osób zastanawia się co podarować swoim dziadkom. Jaki prezent na Dzień Babci 2021 będzie najlepszy? Ze względu na pandemię świętowanie tego ważnego dnia może wyglądać nieco inaczej, dlatego też warto rozważyć podarowanie czegoś bez składania wizyty. Świetnym rozwiązaniem jest poczta kwiatowa. W dobie koronawirusa odbywa się ona często w formie bezkontaktowej - kurier zostawia przesyłkę pod drzwiami tak, aby ograniczyć kontakt z osobami starszymi. Dobrym pomysłem jest też zakup czekoladek, kawy czy ciasta. Odnośnie tego ostatniego - może warto byłoby upiec je samemu? Nic nie smakuje tak dobrze, jak wypieki domowej roboty! Jeśli twoja babcia ma ulubionego autora, sprawdź, czy przypadkiem nie wydał kolejnej książki. A może uwielbia gry planszowe i puzzle? Tych jest w sklepach od liku. I co najważniejsze - możesz zamówić je z dostawą pod wskazany adres. Wykorzystaj swoją wiedzę dotyczącą zainteresowań babci - a jeśli nie pamiętasz co lubi, podpytaj mamę bądź tatę!

Dzień Babci 2021: prezenty ręcznie robione

Stawiasz na ręcznie robione prezenty na Dzień Babci 2021, ale nie masz pomysłu? Nie ma problemu - pomożemy ci wymyślić coś ekstra! Zawsze sprawdzonym upominkiem od serca są składane laurki. Te możesz wykonać przy użyciu kolorowych papierów, krepy, farb czy wyklejanek. Jeśli twoja babcia jest wielbicielką słodkości - upiecz dla niej jabłecznik, sernik czy ciastka. Twoja babcia skarżyła się, że jest jej zimno? Spróbuj swoich sił na drutach! Świetnym pomysłem będzie także przygotowanie albumu ze zdjęciami. Dla prawdziwych moli książkowych idealnym prezentem będzie zakładka do książki. Jeśli masz możliwości i czas to może warto pomyśleć nad zrobieniem ręcznie biżuterii - z tego co masz w domu: koralików, sznurków czy makaronu. Bransoletka lub naszyjnik będą strzałem w dziesiątkę!

Dzień Babci 2021: prezenty personalizowane

Są słowa, które musisz powiedzieć swojej babci, ale nigdy nie było ku temu dobrej okazji? Nie przegap kolejnej szansy i podaruj jej personalizowany prezent z osobistą sentencją. Na personalizowanym prezencie dla babci możesz zamieścić informacje od siebie, wiersz jej ulubionego poety, cytat, który niesie ważne przesłanie, a nawet zdjęcie! Do wyboru masz plakat, kalendarz na 2021 rok lub obraz, który babcia może powiesić w pokoju, aby codziennie spoglądać na zdjęcia z wnuczętami. Może to być także poduszka, która zapewni babci spokojny sen, lub kubek, w którym będzie mogła pić swój ulubiony napój. Jeśli babcia lubi gotować, podaruj jej fartuch. Świetnym pomysłem na personalizowany prezent dla babci jest także ręcznik – na tyle duży, że zmieści się na nim nawet długa, osobista sentencja. A jeśli kocha biżuterię, na pewno ucieszy się z drewnianego lub kartonowego pudełeczka na swoje błyskotki. 

Więcej o: