Lampy w stylu skandynawskim. Ten design chwali cały świat. Rabat do -72%

Dobre wzornictwo jest stylowe i praktyczne, także jeśli chodzi o oświetlenie. Lampy w stylu skandynawskim Nordlux to gwarancja jakości i doskonałego designu, który wielokrotnie był nagradzany. Teraz to piękne oświetlenie do domu można kupić z rabatem nawet 72%.

Lampy w stylu skandynawskim.Lampy w stylu skandynawskim. Fot. Nordlux

Lampy są bardzo istotne w aranżacji każdego wnętrza oraz zewnętrznej części domu. Pomagają wprowadzić nastrojową atmosferę w domu oraz stworzyć dobrze oświetlone miejsce do relaksu, pracy, nauki czy gotowania. Dzisiejsze lampy to jednak nie tylko przedmioty praktyczne, ale świetny design, dzięki któremu można podkręcić charakter wnętrza. Z drugiej strony dobry projekt to taki, który jest nie tylko podziwiany, ale też używany. O tym śmiało mówi Henrik Bønnelycke – architekt, designer z obszernym portfolio projektowym i międzynarodowym doświadczeniem, właściciel marki Bønnelycke MDD, która istnieje od 1988 roku. W swojej pracy słynie z niekonwencjonalnych wzorów oświetlenia, mebli, dekoracji, budynków czy nawet łodzi wyścigowych, których projekty wielokrotnie nagrodzono.

Design sam w sobie nie ma wartości. Staje się wartościowy dopiero, gdy ma praktyczne zastosowanie [...] Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom tego, za co płacą - co jest ich własnym projektem!

– mówi Henrik Bønnelycke


Henrik Bønnelycke stworzył wiele lamp w stylu skandynawskim dla duńskiej marki Nordlux. Zobaczcie! To oświetlenie dla miłośników minimalistycznego designu z odrobiną szyku. Świetnie prezentuje się nie tylko w domach w klimacie nordyckim. Te lampy w stylu skandynawskim pięknie udekorują wnętrza art déco, modern glam czy minimalistyczne. 

Lampy wiszące w stylu skandynawskim

Przedstawiamy lampy wiszące w stylu skandynawskim, które udekorują każde wnętrze: kuchnię, jadalnię, salon, sypialnię, korytarz, a nawet łazienkę. Mają jasne kolory, zaokrąglone i ostre ranty, różne wielkości i kształty. Łączy je stylowy, minimalistyczny design. 

Lampy w stylu skandynawskim: podłogowe, ścienne, stołowe

Nowoczesne lampy w stylu skandynawskim mają wiele pięknych i różnorodnych form - można je zawiesić na suficie, zamontować na ścianie lub postawić na podłodze czy meblach. Jest w czym wybierać! Wnętrza skandynawskie nie narzucają określonej formy, lubią tylko minimalistyczny i funkcjonalny design. 

Przedstawiamy lampy nie tylko do salonu w stylu skandynawskim. Wiele z nich odnajdzie się w sypialni czy biurze. To modele podłogowe, ścienne i stołowe o intrygujących formach. Będą szykowną dekoracją, jak też praktycznym elementem wystroju każdego wnętrza. Lampy w stylu skandynawskim Nordlux to gwarancja jakości i doskonałego designu. 

Wybierając najlepsze lampy w stylu skandynawskim, warto też pamiętać, że różnorodne modele powinny być utrzymane w jednej stylistyce, pasować do charakteru mebli i dodatków. Wszystko powinno ze sobą współgrać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.