Ciepła kawa, zupa lub obiad na wynos? W tych pojemnikach smakują lepiej. Rabat nawet 75%

Stylowe miski, termosy, butelki na wodę i pojemniki na żywność - wszystko czego potrzebujesz, by napić się ulubionego napoju lub zjeść smaczny i własnoręcznie zrobiony posiłek poza domem. Teraz wszystkie akcesoria kupisz o wiele taniej, nawet z rabatem 75%.

Stalowe miski z pokrywkami.Stalowe miski z pokrywkami. Fot. Gefu

Gefu, Aladdin, Balck + Blum, Iris Barcelona, Boddels – to między innymi te marki tworzą nie tylko funkcjonalne, ale bardzo stylowe akcesoria do przechowywania żywności, które możesz ze sobą zabrać, gdzie tylko chcesz. Te miski, termosy, butelki na wodę i zupę, pojemniki na sałatki czy też obiad ozdobią również wnętrze lodówki. Dzięki nim w każdej sytuacji dobrze zapakujesz swoją żywność. 

Kubek na zupę.Kubek na zupę. Fot. Black + Blum

Każdy produkt powinien być odpowiednio przechowywany, zwłaszcza kiedy opuszcza lodówkę, szafkę lub blat kuchenny. Jak więc pakować żywność, którą chcemy zabrać do pracy czy na uczelnię? Najważniejsze, by włożyć ją do szczelnych pojemników, które dopuszczone są do kontaktu z produktami spożywczymi. Pudełka metalowe to dobre rozwiązanie, ale tylko wtedy, kiedy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a tym samym nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia. W takich można przechowywać zarówno zupę, upieczone warzywa, mięso, jak też napoje bardziej lub mniej gęste. Natomiast nigdy nie należy przechowywać żywności w pudełkach metalowych bez atestu, z wyraźnymi śladami korozji! 

śniadaniówkaśniadaniówka Instagram/@blackblumdesign

Ciepłą kawę, herbatę lub zupę na wynos warto sobie serwować z porządnych termosów, kubków czy butelek termicznych. Takie naczynia świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji przez cały rok, bez względu na pogodę. Przyjemnie jest napić się ulubionego napoju nie tylko w chłodne dni, kiedy spacerujemy po górach, ale również podczas wakacyjnej podróży w aucie czy na zwykłym spacerze z psem. Możliwość wypicia go ze stylowej butelki czy termosu sprawia jeszcze więcej radości - zwłaszcza kiedy wiemy, że są to naczynia bezpieczne dla zdrowia i środowiska. 

Termos Heet.Termos Heet. Fot. Boddels

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.