Nowoczesne wazony dekoracyjne do salonu. Te wzory i kolory Kare Design zachwycają

Oto okazyjna kampania Kare Design z pięknymi wazonami dekoracyjnymi do salonu i innych pomieszczeń domu. Niebanalne wzory, sylowe kolory i kształty produktów tej znanej marki zachwycają. Teraz można je kupić z ogromnym rabatem, nawet 70%.

Nowoczesne wazony dekoracyjne.Nowoczesne wazony dekoracyjne. Fot. Kare Design

Piękne wazony dekoracyjne są idealnym uzupełnieniem aranżacji domu. To również idealne dodatki dla osób ceniących sobie praktyczną stronę designu. Z naszymi propozycjami stworzysz piękne, kwiatowe kompozycje aranżacyjne. Te kolorowe wazony dekoracyjne z ceramiki i szkła pięknie ozdobią wnętrza minimalistyczne, retro czy nawet klasyczne. Przyciągną uwagę niejednego gościa! 

Niemiecka marka Kare Design wciąż zaskakuje swoimi projektami – to meble i dodatki, które przełamują schematy. Tak samo jest w tym przypadku. Te nowoczesne wazony dekoracyjne mają oryginalne formy, wzory i kolory. Teraz można je też kupić z ogromnym rabatem. 

Wazony dekoracyjne ceramiczne  – wzornicza feeria barw

Które wazony dekoracyjne do salonu? Te ceramiczne propozycje sprawdzą się świetnie w każdym wnętrzu, które lubi kolory. Każdy egzemplarz to wyjątkowe rękodzieło o dużej stabilności. Te nowoczesne wazony dekoracyjne są też łatwe do czyszczenia. 

Kolorowy wazon dekoracyjny z ceramiki Jolly.Kolorowy wazon dekoracyjny z ceramiki Jolly. Fot. Kare Design

Wazony dekoracyjne ceramiczne, które wybraliśmy spośród wielu rożnych wzorów Kare Design, są ręcznie lepione z kamionki. To obok fajansu, majoliki, porcelany jeden z ceramicznych materiałów, który doskonale sprawdza się też w kuchni. Dlatego w wielu różnych manufakturach powstają nie tylko wazony dekoracyjne, ale również różne naczynia, m.in. dzbanki na herbatę i wino, kubki czy talerze. Kamionka jest odporna na działanie kwasów i wysoką temperaturę. 

Wazony dekoracyjne o glazurowanej powierzchni.Wazony dekoracyjne o glazurowanej powierzchni. Fot. Kare Design

Wazony dekoracyjne wysokie

Te nowoczesne wazony dekoracyjne ze szkła, drewna czy aluminium mają około 40 cm wysokości. Dlatego świetnie pomieszczą większe kwiaty lub inne dekoracje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.