Fotoksiążki idealnym prezentem na każdą okazję! Są unikalne, a ich wygląd możesz zaplanować od podstaw

Jaki jest najlepszy prezent? Oczywiście ten personalizowany - niepowtarzalny i od serca. Niezależnie od okazji, z pewnością dobrym wyborem będzie fotoksiążka. To idealny pomysł na to, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile w jednym miejscu. Podaruj fotoksiążkę swojej drugiej połówce, mamie, przyjaciółce - komu zechcesz!

Fotoksiążki na prezent

Żyjemy w takich czasach, że już praktycznie wszystko możemy mieć w formie zdigitalizowanej. Dotknęło to także zdjęć. Przecież jeszcze relatywnie niedawno odwiedzało się zakład fotograficzny z kliszą w ręku, aby wywołać zdjęcia z podróży, ważnych uroczystości i innych okoliczności. Jeśli tęsknisz za możliwością oglądania fotografii w wersji 'namacalnej', świetnym pomysłem będzie stworzenie fotoksiążki. Działa podobnie jak tradycyjny album ze zdjęciami. Jedyną zmianą jest to, że tak naprawdę możesz ją stworzyć od podstaw! Projektujesz okładkę, wnętrze, wybierasz kolory, szablon i format. A to wszystko za pośrednictwem Internetu - nie wychodząc z domu! Fotoksiążki możesz stworzyć dla siebie lub podarować jako prezent. Gwarantujemy, że obdarowana osoba będzie skakać z radości.

Fotoksiążki na prezent - jak je zrobić?

Fotoksiążki na prezent to strzał w dziesiątkę, jednak zanim będziesz mogła je wręczyć, musisz włożyć trochę wysiłku w to, aby je wykonać. Klasyczny, najczęściej wybierany format to ten A4 (20x30) w twardej oprawie. Jeśli już zdecydujesz się na format, program przeniesie cię do kolejnego etapu, czyli edycji. W zależności od tego, na co akurat masz ochotę, możesz wybrać gotowy szablon lub stworzyć pustą fotoksiążkę i wszystkie szczegóły dodawać indywidualnie. Nie bój się projektowania od zera - wszystko jest proste i intuicyjne. Każdy gotowy szablon również można modyfikować – dodawać lub usuwać elementy. Kolejnym krokiem jest wgranie zdjęć. Najlepiej przygotować sobie wcześniej konkretne zdjęcia do fotoksiążki. Co dalej? Możesz już projektować! Dodawaj ramki, tła stron czy kliparty i zrób swoją, niepowtarzalną fotoksiążkę. Edytor zawiera mnóstwo gotowych ramek i grafik, które dodadzą twojemu prezentowi uroku. Fotoksiążki w standardowej wersji zawierają 28 stron. Maksymalnie możesz wykorzystać, aż do 160 stron na zachowanie wspomnień. Można zaszaleć!

Fotoksiążki na prezent - dlaczego warto?

Fotoksiążki możesz wręczyć swojej drugiej połówce, mamie, babci, przyjaciółce - tak naprawdę każdemu, komu chcesz sprawić radość i dzielić wspólne chwile. Taki prezent jest bardzo doceniany, ponieważ od początku do końca tworzysz go sama. Ty wybierasz spośród tony szablonów, projektujesz kolejne strony, wymyślasz opisy, dobierasz zdjęcia. Masz wpływ na całokształt albumu i to jesteś jego autorem od A do Z! Dzięki temu prezent jest jedyny w swoim rodzaju – oryginalny i niepowtarzalny. Poza tym, taki podarunek nie kosztuje fortuny. Dobrą jakościowo fotoksiążkę możesz wykonać już za ok. 30 zł. To naprawdę dobra cena! Twoja rodzina i znajomi na pewno z uśmiechem będą oglądać prezent, który dla nich stworzyłaś.

Więcej o: