Ozdobne poduszki z bawełny ekologicznej - do salonu i pokoju dziecka

Ozdobne poduszki są świetnym sposobem na szybką metamorfozę wnętrza. W każdej chwili można je zmienić, by podkręcić aranżację kolejnymi modnymi wzorami. Oto propozycje, które wprowadzą więcej radości i życia do każdego wnętrza.

Salon udekorowany poduszkami w naturalnych kolorach.Salon udekorowany poduszkami w naturalnych kolorach. Fot. Shutterstock

Każda mała zmiana aranżacji wnętrza potrafi ucieszyć. Dlatego warto inwestować w ozdobne poduszki, które nie tylko umilą czas spędzany na łóżku, sofie i fotelu, ale także odświeżą aranżację pokoju. Ze względu na naturalny trend, który nadal dominuje we wnętrzach, przygotowaliśmy propozycje z ekologicznych materiałów we florystyczne i zwierzęce wzory. Są świetne do domu w stylu boho, skandynawskiego, jak również każdego innego, które lubi  naturalne motywy. 

Ozdobne poduszki do salonu i sypialni

Zimą nasze salony i sypialnie potrzebują jeszcze więcej przytulnych tkanin i klimatycznego światła. Dlatego prócz świec i ciepłych pledów warto też postawić na ozdobne poduszki. Modele z polnymi kwiatami w ciepłych i subtelnych kolorach przywołają wspomnienie lata. Dzięki nim wnętrza staną się nastrojowe, stylowe i przytulniejsze. 

Ozdobne poduszki z polnym motywem.Ozdobne poduszki z polnym motywem. Fot. Empikfoto

Ozdobne poduszki do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy w duchu eko może być modny, niebanalny i bardzo kreatywny. Nie musi być utrzymany wyłącznie w barwach ziemi, wystarczy kilka dodatków, które wprowadzą więcej naturalności do przestrzeni malucha, co jest bardzo ważne dla jego rozwoju. Udowodniła to między innymi Maria Montessori – włoska lekarka, wizjonerka, znana z opracowania wszechstronnego systemu wychowawczego. Dziś nadal jest inspiracją dla wielu szkół i placówek rozwojowych dla najmłodszych. 

"Pierwszą rzeczą, którą edukacja powinna zapewnić, jest otoczenie, w którym dziecko mogłoby rozwijać siły dane mu przez naturę. Nie chodzi o to, by wyłącznie zabawiać go czy pozwolić mu czynić wszystko, na co ma ochotę. Oznacza to dostosowanie naszego myślenia do współpracy z naturą, słuchania jej praw, tych, które mówią, że rozwój dokonuje się podczas doznań w otoczeniu" – dowodziła Maria Montessori. 

Ozdobne poduszki z bawełny ekologicznej, ze wzorami zwierząt i roślin będą idealne, by wprowadzić odrobinę natury do codzienności malucha w domowej przestrzeni. Przedstawiamy propozycje, które mają piękne, subtelne kolory, świetne tkaniny i wzory. 

Ozdobne poduszki z buźkami zwierząt.Ozdobne poduszki z buźkami zwierząt. Fot. Empikfoto

Ozdobne poduszki z bawełny ekologicznej są wyjątkowo miękkie i gładkie, dlatego są doskonałym wyborem do pokoju dziecka. Ponadto ich ciekawe, niebanalne wzory na pewno zainteresują malucha. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.