Dekoracje ścienne: obrazy, grafiki, lustra. Niebanalnie udekorują dom

Dekoracje ścienne odgrywają dużą rolę w aranżacji wnętrza. Dlatego proponujemy ciekawe obrazy, grafiki i lustra, dzięki którym dom nabierze stylu. Teraz można je kupić z dużym rabatem, nawet 75%.

Wnętrza wyglądają o wiele ciekawiej z niebanalnymi obrazami, grafikami i lustrami. To ważne elementy wystroju domu, które wpływają nie tylko na efekt dekoracyjny, ale potrafią też optycznie powiększyć lub poszerzyć pokój. 

Dekoracje ścienne z charakterem

Te grafiki będą doskonałym uzupełnieniem domowej galerii. Nie tylko ich obraz, ale rama świetnie podkręci dekoracyjny efekt ścienny. 

Dekoracja ścienna 'Blue Louis'.Dekoracja ścienna 'Blue Louis'. Fot. Really Nice Things

Reprodukcje obrazów

To piękne klasyki, które z elegancją i stylem ozdobią ściany domu. Pasują nie tylko do klasycznych wnętrz, prezentowane dekoracje ścienne świetnie ozdobią również soft lofty czy przestrzenie zaaranżowane w stylu skandynawskim lub eklektycznym. 

Jakie dekoracje ścienne, które powstały na podstawie reprodukcji obrazów znanych artystów proponujemy? Hitem jest na pewno "The Kiss", "Abbraccio" czy "Le tre eta della donna" Gustava Klimta.

Reprodukcja obrazu 'Abbraccio' Gustava Klimta.Reprodukcja obrazu 'Abbraccio' Gustava Klimta. Fot. ARTOPWEB

Lustrzane dekoracje ścienne

Dlaczego dekoracje ścienne lustrzane warto mieć w domu? Pięknie wyglądają na ścianach, ale również potrafią dużo zdziałać w domu. Dzięki lustrom każde wnętrze może stać się optycznie większe i szersze.  

Lustro ścienne miedziane.Lustro ścienne miedziane. Fot. Velvet Atelier by Really Nice Things

Więcej o: