Pokrowiec na laptop - zbędne akcesorium czy potrzebna rzecz? Wybieramy modele warte uwagi!

Pokrowiec na laptop ma wiele funkcji, ale najważniejszą z nich jest ochrona przenoszonego urządzenia. To także stylowy dodatek który sprawi, że będziesz wyróżniać się w podróży czy podczas codziennej drogi do pracy. Zobacz, jaki pokrowiec na laptop będzie najlepszy. Wybieramy modele godne uwagi!

Pokrowiec na laptop - dlaczego warto go mieć?

Dlaczego warto mieć pokrowiec na laptop? A chociażby po to, aby odpowiednio zabezpieczyć sprzęt w czasie podróży. Zawsze może się zdarzyć, że przypadkiem uderzysz obudową o stolik czy nieumyślnie zarysujesz pokrywę swojego urządzenia. Dobry pokrowiec na laptop znacząco minimalizuje ryzyko uszkodzenia sprzętu. Takie etui jest szczególnie chętnie wybierane przez panie, które nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubionymi torebkami, a posiadany sprzęt nie jest w stanie zmieścić się w shopperkę czy listonoszkę. W sklepach znajdziesz sporo rozmaitych wzorów pozwalających na dopasowanie pokrowca do twojego stylu. Największą popularnością cieszą się pokrowce neoprenowe oraz skórzane. Te drugie kojarzą się przede wszystkim z elegancją i odpornością na uszkodzenia.

Pokrowiec na laptop - jego funkcje

Pokrowiec na laptop to tak naprawdę większe etui. W jego wnętrzu zmieści się tylko laptop, ewentualnie zasilacz. Dobrze dopasowany rozmiarowo bardzo ściśle przylega do urządzania. Jego podstawową zaletą jest to, że zajmuje mało miejsca. Będzie dobrym rozwiązaniem do przechowania laptopa w czasie przewożenia go w większym bagażu gdy wyjeżdżasz na wakacje czy w delegację. Pokrowiec na laptop może mieć dodatkowy pasek na ramię oraz rączkę do przenoszenia, dzięki czemu spełni także funkcję niewielkiej torby. Kupując pokrowiec, musisz koniecznie pamiętać o dokładnym dopasowaniu futerału do przekątnej laptopa. Jednym z typów etui jest tzw. second skin, czyli druga skóra. Jednak ten typ pokrowca słabo chroni sprzęt, ale z drugiej strony prawie nic nie waży, łatwo się go nosi i zwyczajnie świetnie wygląda. Największą wadą second skin jest brak paska na ramię, więc pokrowiec na laptop musisz trzymać w dłoni.

Pokrowiec na laptop - personalizowane modele

Pokrowiec na laptop to bardzo potrzebne akcesorium. Dzięki niemu masz gwarancję, że twój sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu. Wiele sklepów oferuje przeróżne modele w każdym rozmiarze, kolorze, princie. Czy wiesz jednak, że pokrowiec na laptop może mieć również spersonalizowany wygląd? Na specjalnie przeznaczonym do tego etui możesz nadrukować wybrany przez siebie napis, a nawet kolaż ze zdjęciami! Jeśli nie kupisz takiego pokrowca dla siebie, może on być świetnym prezentem dla bliskiej ci osoby i to na każdą okazję! Wybierz kolor pokrowca, motyw przewodni i zaprojektuj jego wygląd od podstaw - to prawdziwa frajda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.