Garnki WMF na indukcję i gaz. Oto designerskie i niezawodne HITY z rabatem

Garnki WMF umożliwiają szybkie przygotowanie zdrowych posiłków. To cała masa kolorów, wzorów, jak również różnorodnych elementów. Wszystkie komplety wyróżnia wysoka jakość i modny design. Teraz garnki WMF mają też świetne ceny.

Garnki WMF.Garnki WMF. Fot. Instagram @wmf.polska

Garnki WMF: Gdzie kupić i dlaczego warto je mieć? 

WMF garnki bez niklu sprawią radość niejednemu miłośnikowi gotowania. To niemieckie produkty o stylowym designie, a przede wszystkim garnki wysokiej jakości, dzięki której nie trzeba się martwić przypalonym dnem. Są energooszczędne i wykonane ze stali nierdzewnej. Garnków WMF można używać zarówno na płycie indukcyjnej, jak i gazowej. Świetne również na prezent dla amatorów - entuzjastów gotowania, jak też dla szefów kuchni. Przedstawiamy nasze top propozycje wybrane z całej oferty garnków WMF. 

Garnki WMF Function 4 – ten komplet nie rozczaruje

Garnki WMF Function 4 to zestaw czterech produktów z pokrywą wykończoną silikonową końcówką, która ułatwia odcedzanie i umożliwia usuwanie pary na każdym etapie gotowania. Można też całkowicie zablokować odparowywanie. Pokrywki garnków WMF Function 4 mają 4 świetne funkcje: gotowanie bez odprowadzania pary (idealne do duszenia), z delikatnym odprowadzaniem pary, ze znacznym odprowadzaniem pary (odcedzanie) i zlewania. Ponadto garnki WMF są bardzo odporne na wysoką temperaturę, nawet 180°C, ich uchwyty nie nagrzewają się, co przydaje się w czasie ich przenoszenia. To nie wszystkie plusy. Garnki WMF Function 4 mają trójwarstwowe dno aluminiowe, dzięki któremu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej jego powierzchni. Można je też myć w zmywarce, bez obawy ich uszkodzenia. Garnki WMF Function 4 świetnie sprawdzają się też na wszystkich rodzajach płyty grzewczej. Co zawiera zestaw garnków WMF Function 4?  Są tu cztery naczynia o pojemnościach 1,9 l, 2,5 l, 3,4 l, a także 5,7 l, które wykonano z najwyższej jakości grubej stali nierdzewnej Cromargan®. Można je myć w zmywarce, a także używać ich w piekarniku lub mikrofali. Garnki WMF Function 4 to bestseller marki. Mamy też produkty uzupełniające. 

Garnki WMF Function 4.Garnki WMF Function 4. Fot. WMF

Garnki WMF Fusiontec mają kolory inspirowane minerałami

Garnki WMF Fusiontec wykonane są z zaawansowanego technologicznie materiału WMF Fusciontec, który wykorzystuje żeliwny rdzeń i naturalne minerały, którymi inspirowany jest również design produktów. Zastosowanie tego materiału zapewnia wysoką jakość przygotowywania posiłków gotowanych, pieczonych i smażonych. Dzięki niemu garnki WMF Fusiontec równomiernie rozprowadzają ciepło, a ich dno nie odkształca się. 

Garnki WMF FusionTec.Garnki WMF FusionTec. Fot. Instagram @wmf.polska

Wysoka jakość wykonania sprawia też, że są odporne na zarysowania i odpryski. Podobnie jak garnki WMF Function 4 mają pokrywy z wysokiej klasy szkła połączonego z silikonową obręczą, co umożliwia odcedzanie bez używania durszlaka. Można ich używać na każdej płycie grzewczej, także indukcyjnej. Garnki WMF Fusiontec są praktyczne, stylowe i trwałe. Idealne dla tych, którzy poszukują naczyń o wysokiej jakości, ale również w modnych kolorach! Komplety garnków WMF Fusiontec zawierają różną ilość naczyń, są zestawy na przykład dwuelementowe, czteroelementowe, jak też ośmioelementowe. Są łatwe w czyszczeniu i można je myć w zmywarce. Wszystkie garnki WMF mają też 30-letnią gwarancję. 

Garnki WMF Merano mają minimalistyczny design

Garnki WMF Merano pięknie i subtelnie ozdobią również minimalistyczne kuchnie. Ta seria została wykonana ze stali nierdzewnej Cromargan®, która jest odporna na wysokie temperatury i działanie kwasów spożywczych. Zatem można ich również używać w piekarniku, mikrofali czy myć w zmywarce. Ich dno, które powstało w technologii TransTherm®, równomiernie rozprowadza ciepło na każdym rodzaju kuchenek, także indukcyjnych. Na przykład w skład siedmioelementowego zestawu garnków WMF Merano wchodzi: rondel o średnicy 16 cm i pojemności 1,4 l, a także trzy garnki z pokrywką o różnej wielkości – od 16 cm i 1,9 l do 24 cm i 5,7 l.        

WMF garnek do gotowania na parze – bo o zdrowie warto dbać 

WMF garnek do gotowania na parze: wysoki, podwójny, ze stali nierdzewnej, o średnicy 16 cm można znaleźć w kolekcji Mini. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek. Podobnie jak model Merano, WMF garnek do gotowania na parze, został stworzony w oparciu o technologię TransTherm®, dzięki której możliwe jest równomierne rozprowadzanie ciepła. WMF garnki Mini są świetne dla niewielkich rodzin. Mają mniejsze pojemności, co przekłada się też na krótszy czas gotowania i przygotowywania posiłków.

Garnek WMF do gotowania na parze.Garnek WMF do gotowania na parze. Fot. Instagram @wmf.polska

Niemieckie garnki WMF to świetna inwestycja na lata, nie zawiodą nie tylko pod kątem jakości, ale również ponadczasowego designu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.