Zjedz obiad na Jowiszu, a deser na Marsie. Nieziemska porcelana to HIT

Wioleta Bednarczyk
16.04.2021 16:52
Nieziemska porcelana, czyli talerze inspirowane planetami i kosmiczne kubki to HIT. Dzięki niej można zjeść obiad na Jowiszu, a deser na Marsie. Przedstawiamy też nowoczesne wzory inspirowane klasyką. To porcelana Seletti i Diesel, którą dopasujesz do wielu różnych aranżacji jadalni. W dodatku za dużo mniejszą kwotę. Trwa wyprzedaż.

Porcelana Cosmic Diner, która jest inspirowana kosmosem.Porcelana Cosmic Diner, która jest inspirowana kosmosem. Fot. Seletti & Diesel

Porcelana to nie tylko talerze i kubki w kwiaty, które najlepiej znamy z domu babci lub rodziców. Współczesne komplety naczyń mają różnorodną linię wzorniczą i kolory. Można kupić porcelanę, która nawiązuje do klasycznych form, jak również minimalistyczną, w jednym kolorze albo o bardzo nowoczesnych wzorach. Wszystko zleży od indywidualnych preferencji i upodobań stylistycznych. Porcelana, którą znaleźliśmy na wyprzedaży jest nieziemska – dosłownie! To talerze i kubki, które inspirowane są kosmosem. Odwzorowują wszystkie planety Układu Słonecznego, elementy konstrukcyjne rakiety, a nawet łapki i kopytka zwierząt. Mamy też klasyczne wzory porcelany! 

Porcelana, jak Układ Słoneczny

Porcelana Cosmic Dinner przypomina planety Układu Słonecznego. Dzięki niej można zjeść obiad na Jowiszu, a deser na Marsie. Wszystko zależy od Ciebie, który wzór i która wielkość talerza będzie w danej chwili najodpowiedniejsza. Porcelana Cosmis Dinner zachowuje proporcjonalne wielkości planet – od największego Jowisza, przez Ziemię do pozostałych w Układzie Słonecznym, czyli Wenus, Marsa, Merkurego i karłowatego Plutona. Na pewno warto mieć całą kolekcję tej kosmicznej porcelany. 

Biała porcelana: talerze na każdą okazję

Wybraliśmy dwa rodzaje białej porcelany Seletti i Diesel – bardziej i mniej elegancką. Jedna i druga świetnie ozdobią jadalnie, które lubią minimalistyczne naczynia stołowe. Wykonano je z dużą dbałością o detale. Kolekcja Toilet Paper wygląda jak jednorazowe naczynia do serwowania posiłków, natomiast drugą porcelanę wyróżnia stylowy wzór na krawędziach, jest poszarpany, nieco zębatkowy. 

Porcelana do kawy

Ten złoty i biały serwis kawowy z porcelany jest przepiękny! Idealny do domu oraz na prezent. Nowoczesny wzór z odrobiną klasycznej formy udekoruje każdą jadalnię. Pasuje do domów z nutą vintage, skandynawskich, klasycznych czy skandynawskich. Porcelany do kawy marek Seletii i Diesel świetnie nadaje się do espresso, jak również cappuccino lub mokka. Każda wersja na pewno będzie smakowała lepiej w tych stylowych filiżankach z porcelany. 

Kubki stópki, buźki, uszczelki: Porcelana o niebanalnych wzorach

Jeśli lubisz się wyróżniać, albo twoja jadalnia potrzebuje kilku niebanalnych smaczków, ta porcelana będzie idealna. Są tu kubki o rożnych stylach, ale każdy z nich wyróżnia się nietuzinkowym designem. Wzór buźki, konstruktorskich części rakiety kosmicznej i kopytek powalą na kolana twoich gości. Zrób im kawę, a przekonasz się szybko. Ta porcelana do picia kawy jest świetna!

Więcej o: