Porysunki - rysunki opatrzone ciętymi i zabawnymi tekstami teraz na kubkach i magnesach!

Natalia Szyperek
06.05.2021 18:00
Szukasz dodatków do mieszkania z efektem "wow"? Kolekcja Porysunki Empik Foto z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom! Rysunki opatrzone ciętymi i zabawnymi tekstami autorstwa Magdy Danaj cieszą się ogromnym powodzeniem na Instagramie. Znajdziesz je teraz na kubkach, magnesach, a nawet kalendarzach. Wybraliśmy kilkanaście propozycji grafik, które w mgnieniu oka poprawią ci humor!

Porysunki Magda Danaj

Magda Danaj jest rysowniczką i ilustratorką mieszkającą w Gdańsku. Podkreśla, że w pracach bardzo ważny jest dla niej tekst. Skończyła filologię polską i jak sama twierdzi, o mały włos nie została teatrologiem ani filmoznawczynią. Przez pewien czas była dziennikarką, a nawet ,,babką od piaru". Potem próbowała być grafikiem, ale to zadanie dla tytanów, więc postanowiła po prostu rysować. Tak też powstały Porysunki - pod tak nazwą tworzy je już ponad 12 lat! Jej zabawne rysunki opatrzone ciętymi i zabawnymi tekstami pojawiały się na plakatach, okładkach książek i płyt, na opakowaniach czekolady, jako murale, na ubraniach, kalendarzach czy w czasopismach. Dziś jej projekty zdobią także przedmioty codziennego użytku. Wybraliśmy te najciekawsze!

Porysunki kubek

Nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy czy herbaty? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w co najmniej kilka kubków! Co powiesz na te ozdobione dowcipnymi grafikami? Umieszczone na kubkach ceramicznych lub termicznych mogą towarzyszyć porannej kawie i dzień od razu stanie się lepszy. Do wyboru masz białe akcesoria zdobione czarną lub kolorową grafiką. Niektóre z nich mają jakiś napis, a na innych widnieje tylko i wyłącznie rysunek. Powiększ swoją kolekcję o nowe modele kubków Magdy Danaj z serii pod nazwą Porysunki. Mało tego, to bardzo oryginalny pomysł na prezent! Czasem taki kubek może wyrazić więcej niż tysiąc słów.

Porysunki Empik Foto

Magda Danaj współpracuje z wieloma firmami, w tym z Empikiem Foto! Efektem tej współpracy jest kolekcja PORYSUNKI, którą tworzą właśnie przedmioty codziennego użytku, opatrzone ilustracjami autorstwa graficzki. W kolekcji możesz znaleźć również koszulki, torby, zakładki do książek, kalendarze czy magnesy. Te ostatnie będą świetnym, humorystycznym akcentem w twojej kuchni. Patrząc na zabawny obrazek na lodówce, z pewnością zaczniesz dzień z pozytywnym nastawieniem! Kalendarz jest świetną ozdobą do salonu lub biura, gdzie chcesz mieć wgląd do ważnych dat. Spraw sobie oryginalne dodatki do mieszkania!

Więcej o: