Ozdoby na ścianę: stylowe mapki, obrazy, plakaty z rabatem nawet 75%

Stylowe mapki z korka posłużą nie tylko dzieciom. Reprodukcje dzieł znanych artystów świetnie ozdobią salonowe wnętrza, a kolorowe grafiki i obrazki z motywującymi maksymami najlepiej sprawdzą się w strefie pracy i nauki. Mamy wiele różnorodnych propozycji. Wszystkie można teraz kupić z ogromnym rabatem.

Obrazek z motywem roślinnym w stylowej ramce.Obrazek z motywem roślinnym w stylowej ramce. Fot. Shutterstock

Ozdoby na ścianę tworzą klimat w domu. Dlatego warto inwestować w takie dekoracje ścienne, które naprawdę się podobają i potrafią wnieść coś fajnego do wnętrza. Pamiętaj! Efekt kiczu i przesytu aranżacyjnego nie służy wnętrzom. Wybraliśmy propozycje z wyprzedaży, które wydają się ciekawe zarówno pod wzglęm stylu, jak też ceny. To reprodukcje znanych malarzy, korkowe mapki, obrazki, grafiki w różnorodnych stylach. 

Te dekoracje na ścianę to reprodukcje znanych malarzy

Paul Klee, Van Gogh, Klimt, Wassily Kandinsky - reprodukcje dzieł tych znanych malarzy potrafią niebanalnie ozdobić wnętrza. Do uzyskania świetnego efektu wystarczy jedna, oprawiona w fajną ramę, zawieszona na ścianie lub postawiona na stylowej komodzie, w towarzystwie innych dekoracji. Obraz "Gwiaździsta noc" Vincenta Van Gogha to jedno z tych arcydzieł, które odnajdą się w różnych stylach urządzenia domu. Choć to klasyka, nie musi wisieć wyłącznie tam, gdzie królują kolonialne meble. Natomiast kubistyczny obraz "Senecio" z 1922 roku, który namalował szwajcarski artysta Paul Klee, świetnie ozdobi minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Teraz wszystkie te ozdoby na ścianę można kupić z rabatem nawet 75%. 

Reprodukcja obrazu Senecio namalowanego przez Paula Klee.Reprodukcja obrazu Senecio namalowanego przez Paula Klee. Fot.

Obrazki o różnych stylach: retro, klasycznym, nowoczesnym

Poszukujesz ciekawych, kolorowych ozdób na ścianę w kuchni, sypialni czy w salonie? Te obrazki i plakaty z sentencjami świetnie uzupełnią domową galerię ścienną. Grafiki są subtelne i mają ciekawe kolory. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. 

Ozdoby na ścianę do pokoju dziecka

Plakaty z motywującymi maksymami, kolorowe obrazki ze zwierzakami czy ulubionymi bohaterami, edukacyjne mapy - w te ozdoby na ścianę warto inwestować. Potrafią stworzyć klimat w pokoju dziecka i podkręcić styl aranżacji, także styl mebli i dodatków. Często zachęcają do zabaw, pomagając przy okazji w rozwoju kreatywności. 

Mapa korkowa.Mapa korkowa. Fot. Little Nice Things

Dzień Dziecka już niedługo. Może z tej okazji warto kupić nie tylko zabawki, ale także zrobić maluchom aranżacyjną niespodziankę. Nie trzeba od razu wymieniać mebli. Kolorowe tekstylia czy ozdoby na ścianę potrafią fajnie podkręcić styl dziecięcego pokoiku. Jeśli nie widzisz tego pomysłu, to stylowa reprodukcja może przyda się mamie? Jej święto zbliża się wielkimi krokami! Co polecamy? Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Nam najbardziej podobają się wspomniane wyżej obrazy, choć mamom polecamy "Gwiaździstą noc" Vincenta Van Gogha. Natomiast wszystkim tatom, którzy lubią morze - dzieło "Soshu Choshi", które w oryginale stworzył Katsushika Hokusai. To ciekawe klasyki. Pamiętaj! Odpowiednio dobrane ozdoby na ścianę na pewno ucieszą najbliższych.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.