Tumbler - kubek z grubym dnem, który wygląda jak puszka

MATERIAŁ PROMOCYJNY
26.11.2021 10:30
Znaczenie ma nie tylko to, co pijemy, ale też w czym. Na pewno nie raz zdarzyło ci się powiedzieć, że z konkretnego kubka coś smakuje lepiej, że kawę lubisz pić w niebieskim, a herbatę w żółtym. Mamy coś wyjątkowego - tumbler kubek w pięknych kolorach. To naczynie z grubym dnem, które wygląda jak puszka!

Tumbler - co to jest?

Tumbler to szklanka lub kubek o grubym dnie. Naczynia niskie określane są nazwą "old fashioned tumbler", a wysokie - "highball". Szklanka tumbler to naczynie o uniwersalnym zastosowaniu. Często nazywane jest także kieliszkiem bez nóżki.

tumblertumbler fot. winkbottle

Tumbler - do czego, do jakich napojów?

Tumblery najczęściej używane są jako szkło barowe. Szklanki tumbler służą do serwowania soków owocowych, warzywnych, a także napojów typu sour lub toddy. Nie ma przeszkód, by w tumbler szklance podać wodę gazowaną czy wodę z cytryną. Niskie szklanki tumbler wykorzystywane są także do podawania napojów z kostkami lodu i gazowanych.

Szklane tumblery to obowiązkowy element wyposażenia barku miłośników alkoholi. Tumbler do piwa jest wysokim naczyniem, najczęściej o pojemności 0,4, 0,5 lub 0,6 l. Naczynie wygląda solidnie. Warto pamiętać, że piwo podawane w szkle ma odpowiednie właściwości - tumbler wyeksponuje jego barwę i pianę oraz umili degustowanie trunku.

Tumbler do whisky to must have każdego konesera tego wyrafinowanego alkoholu. Whisky w tumblerach prezentuje się wyjątkowo elegancko i zdecydowanie lepiej smakuje.

Tumbler od Wink Bottle

Wink Bottle to marka, która tworzy naczynia wielokrotnego użytku: butelki, kubki oraz termosy na jedzenie. Swoim designem skutecznie przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Naczynia Wink Bottle kuszą intensywnymi kolorami, pięknym blaskiem, a także nietypowymi wzorami - powłoka kubka imituje na przykład marmur lub drewno.

Popularnością cieszą się kubki termiczne Tumbler Wink Bottle. Ich pojemność to 350 ml. Są bardzo lekkie, a ich ogromnym atutem jest utrzymywanie temperatury ciepłego napoju do 3-4 godzin, a zimnego do 4-5 godzin. Tumbler wykonany jest ze stali nierdzewnej i pokryty błyszczącą, kolorową powłoką. Szeroka gama kolorystyczna sprawi, że każdy znajdzie model idealny dla siebie.

Warto podkreślić, że termiczny tumbler jest nietoksyczny, bez BPA i przyjazny środowisku. Śmiało możesz zabrać w nim na drogę kawę, herbatkę, napoje gazowane z kostkami lodu. Naczynie nie wchodzi w reakcję nawet z alkoholami, dlatego tumbler może posłużyć, jako shaker do przyrządzenia ulubionego drinka czy koktajlu. W pokrywce tumblera umieszczona jest silikonowa uszczelka, jest także możliwość zamontowania w otworze słomki.

Kubek Tumbler od Wink Bottle wyglądem przypomina puszkę. Dostępny jest w klasycznych kolorach bieli i czerni, a także intensywnej żółci, różu, fiolecie, granacie i zieleni.

Więcej o: