Kokosowa wycieraczka pod drzwi? Postaw na egzotykę w domu. Mamy hity z rabatem

Wioleta Bednarczyk
24.06.2021 16:39
Wycieraczki pod drzwi z dodatkiem włókna kokosowego są bardzo stylowe, mają naturalny i egzotyczny design, a przy okazji doskonale chłoną wodę. Mając taką, zrobisz wrażenie już na wejściu!

Warto zadbać o porządek w domu już od samego wejścia! Dlatego wybierz niebanalną wycieraczkę pod drzwi, która najlepiej "zajawi" twój styl. Dzięki niej zrobisz wrażenie już na wejściu. Ponadto wszystkie wybrane kokosowe wycieraczki pod drzwi można teraz kupić z dużym rabatem, nawet 50%.

Wycieraczki pod drzwi mogą być wykonane z różnorodnych materiałów, ale absolutnym hitem nie jest odporna na zabrudzenia i wodę guma czy miła w dotyku bawełna, tylko naturalne włókno kokosowe. Doskonale wchłania wodę, dlatego ten produkt poradzi sobie w niepogodę z mokrymi i zanieczyszczonymi butami. Kokosowe wycieraczki pod drzwi są nie tylko praktyczne i bardzo dobrze zapobiegają przedostaniu się zabrudzeń do domu, ale też bardzo estetycznie wykonane. Na pewno spodobają się nie tylko tobie, ale i twoim gościom. 

Wycieraczka kokosowa ma świetne właściwości

Wycieraczka 'You are here''.Wycieraczka 'You are here''. Fot. Novita Home

Kokosowe wycieraczki pod drzwi wykonuje się z naturalnego włókna kokosowego, które znane jest z bardzo dobrych właściwości absorpcji wody i dużej odporności na zagniecenia. Dzięki temu potrafią służyć domownikom i ich gościom przez dłuższy czas. To dobre wycieraczki pod drzwi dla wszystkich, którzy lubią niebanalne, a przy okazji ekologiczne i naturalne rozwiązania do domu. Kokosowe wycieraczki pod drzwi mogą zawierać również tworzywo sztuczne, co czyni je jeszcze odporniejszymi na różnorodne warunki pogodowe, zabrudzenia i uszkodzenia. Większość kokosowych wycieraczek pod drzwi ma też matę antypoślizgową, dzięki której lepiej dopasowują się do podłoża.

Kokosowa wycieraczka pod drzwi.Kokosowa wycieraczka pod drzwi. Fot. Novita Home

Kokosowe wycieraczki wejściowe słyną z modnych wzorów i napisów, a także z ciekawych detali, które podkręcają ich styl. Minimalistyczne tęcze, kotki, rybki, kwiaty, muszelki, łapki zwierząt świetnie zdobią kokosową wycieraczkę przed drzwi. Naszym typem są jednak kokosowe wycieraczki z napisami - "Welcome to the jungle", "You are here", "Hi!" czy "Arrivals, Departures" to tylko niektóre kokosowe wycieraczki pod drzwi z ciekawymi hasłami.

Wszystkie prezentowane kokosowe wycieraczki pod drzwi polecane są zarówno do domów, jak też do mieszkań. Można je położyć na podłodze od strony klatki lub też w holu domu. Pięknie prezentują się w każdym miejscu i świetnie spełnią swoją rolę w każdych warunkach pogodowych. Kokosowe wycieraczki pod drzwi marki Novità Home to świetny dodatek do każdego wnętrza, a jak nie wiesz, którą wybrać, postaw na "Namaste" - stylowo przywitasz się z gośćmi!

Więcej o: