Czarno-białe lub kolorowe: plakaty polecają się do salonu! Te z podobizną sławnych aktorów to HIT

Zmień wystrój swoich wnętrz jednym dodatkiem! Czarno-białe lub kolorowe plakaty w mgnieniu oka odmienią twój salon i będą strzałem w dziesiątkę do ekspresowej metamorfozy. Delikatne, klasyczne i ze smakiem wprowadzą do twojego mieszkania magiczną atmosferę. Teraz te piękne plakaty możesz kupić w świetnych cenach! Rabaty sięgają 50%. Wybraliśmy najciekawsze - sprawdź.

Plakaty do salonuPlakaty do salonu Fot. Shutterstock

Plakaty do salonu: czarno-białe

Plakat czarno-biały często występuje w powtarzalnych wzorach, przedstawiając najróżniejsze motywy. Wymienić tu należy nietypowe ujęcia fotograficzne, grafiki, przestrzenne abstrakcje, a nawet portrety znanych osobistości, które świetnie wpisują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, eklektycznym lub minimalistycznym. Nie brakuje również obrazów z motywami retro, a ich urok i czar najlepiej uwydatnia się w pomieszczeniach urządzonych w stylu vintage. Plakaty czarno-białe to najczęściej kompozycje drukowane na winylu lub płótnie. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość podziału całości pracy na elementy, dzięki czemu w sklepach znajdziesz tak zwane dyptyki, tryptyki czy też obrazy kaskadowe. Mając tak wiele możliwości do dyspozycji, z pewnością wybierzesz obraz idealny do twojego wnętrza. Tym bardziej, że plakaty do salonu możesz teraz znaleźć w mega cenach! Obniżka o prawie 50% to idealna okazja do odświeżenia wnętrz w prosty sposób.

Plakaty do salonu: z napisami

W jakim rodzaju wnętrza najlepiej sprawdzą się plakaty do salonu z napisami? W stylu skandynawskim, którego cechami charakterystycznymi są prostota, funkcjonalność i naturalność. Taki minimalistyczny styl warto uzupełnić o ciekawe dekoracje. Z pewnością należą do nich plakaty skandynawskie, wśród których dużą popularnością cieszą się plakaty czarno-białe, plakaty geometryczne i plakaty z napisami. Pięknie w tym wnętrzu prezentują się oszczędne w swej formie plakaty z motywem natury lub zwierząt. Grafiki, które zechcesz powiesić we wnętrzu skandynawskim powinny cechować się prostotą i przejrzystą formą oraz stonowaną kolorystyką. Królować tu powinny wspomniana czerń i biel, ale też odcienie beżu, szarości i pastele. Wszystko to znajdziesz teraz w świetnych cenach!

Plakaty do sypialni: kolorowe

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w domu, w którym odpoczywasz po całym dniu, dlatego wnętrze to powinno być przytulne, nastrojowe oraz urządzone zgodnie z gustem właściciela. Odpowiedni klimat pomogą ci wykreować plakaty na ścianę.

Sypialnia to idealna przestrzeń na plakaty florystyczne, artystyczne zachwycające ciekawymi i oryginalnymi grafikami, jak również plakaty na ścianę w stylu skandynawskim i z napisami, które pomogą ci wyrazić swoje odczucia i przekonania sprawiając, że sypialnia nabierze jeszcze bardziej osobistego wyrazu. Ciekawym rozwiązaniem do sypialni są plakaty z kwiatami, np. ten przedstawiający białe, drobne kwiatuszki na na błękitno-granatowym tle. Równie dobrze w sypialni  będzie prezentować się plakat z wzorami geometrycznymi, rozmieszczonymi abstrakcyjnie. Wnętrze zyska na oryginalności! Do wyboru masz wiele rozmiarów plakatów: w pionowej lub poziomej ramce. Wybierz te, które najbardziej wpasują się na ścianę, którą chcesz ozdobić. Plakaty możesz powiesić nad łóżkiem, nad komodą - tak naprawdę wszędzie, gdzie będzie na to miejsce. Promocje zachęcają do zaopatrzenia się w nowe dekoracje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.