Nowoczesne meble do salonu i sypialni. Z czym warto je łączyć?

Nowoczesne meble do salonu - jakie są i do których wnętrz pasują? Mamy nie tylko świetne inspiracje, ale fajne, konkretne propozycje. Można je teraz kupić z ogromnym rabatem. Świetnie podkręcą charakter różnorodnych aranżacji.

Nowoczesne meble.Nowoczesne meble. Fot. Shutterstock

Nowoczesne meble do salonu czy sypialni mają często proste, ale subtelnie szykowne formy, które kojarzą się z minimalistycznym designem. Jednak nie oznacza to, że znajdą zastosowanie tylko we wnętrzach ascetycznie urządzonych. Nowoczesne meble są do każdego wnętrza. Pięknie prezentują się na przykład w eklektycznych przestrzeniach, w których tylko wyobraźnia ogranicza ich zastosowanie i skomponowanie z innymi formami wzornictwa użytkowego. Takie są teraz najbardziej modne. Zobaczcie co znaleźliśmy na wyprzedaży. To nowoczesne meble do salonu i sypialni, które wykonano z naturalnych materiałów, takich jak stal, kamień, drewno, szkło czy bawełna.

Mamy stoliki kawowe i poboczne, szafki nocne, niewielkie regały, półki na książki i drobiazgi, pufy i stołki, które są teraz tańsze nawet o 75 %. 

Kiedy "modern" spotka "classic": Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi? 

Łączenie nowoczesnych mebli z ponadczasowymi formami jest bardzo modne w 2021 roku. Kiedy w salonie stoi stara, kultowa komoda, a nad nią wisi nowoczesna półka w kolorze złota - razem tworzą niebanalne i bardzo modne połączenie form. Podobnie może być z innymi meblami - designerska kanapa z brązowej skóry może pięknie prezentować się z nowoczesnym stolikiem kawowym wykonanym na przykład z marmuru. Tak łącząc nowoczesne meble ze starymi, można stworzyć bardzo ciekawe aranżacje wnętrz. Uzupełnione odpowiednimi dodatkami nabiorą charakteru i staną się niepowtarzalne. 

Nowoczesne meble do salonu 

Jest wiele pięknych, nowoczesnych mebli, które świetnie odnajdą się w każdym salonie. Te, które są wybierane na pewno powinny pasować do reszty elementów wyposażenia wnętrza, powinny się podobać i dobrze spełniać swoją rolę. Jeśli salon ma być minimalistyczny, warto wybierać nowoczesne meble o lekkiej, prostej formie. W takim wnętrzu jest też dużo nowoczesnych mebli w zabudowie. Dlatego kilka wolnostojących, ale odpowiednio dobranych form oraz dodatków powinno wystarczyć. Polecamy nowoczesne komplety wypoczynkowe, stoliki kawowe, regały, półki, pufy. Zawsze świetnie sprawdzają się w minimalistycznym salonie. 

Małe regały na książki i drobiazgi - te nowoczesne meble ze stali subtelnie podkręcą szyk każdego wnętrza

W nowoczesnych, minimalistycznie zaaranżowanych wnętrzach najlepiej sprawdza się reguła - "mniej, znaczy więcej". Takie podejście pozwoli urządzić estetyczny i modny salon. Dlatego polecamy przede wszystkich nowoczesne meble, które świetnie uzupełnią formy w zabudowie, jak na przykład stalowe regały i półki, najlepiej wykonane w kolorze czarnym, złotym lub mosiężnym. 

Stoliki kawowe - nowoczesne meble do salonów zaaranżowanych w różnych stylach

Nowoczesne meble mają często naturalne materiały. Dlatego stoliki kawowe z marmurowym blatem i stalowymi nogami albo takie, które wykonano z naturalnego drewna idealnie wkomponują się w nowoczesną aranżację salonu. 

Modne są też nowoczesne formy o obłych krawędziach, które wykonuje się z tworzyw sztucznych, jak polirezyna. Dlatego polecamy biały stolik kawowy Tomasucci, który jest teraz na wyprzedaży. Można go kupić z ogromnym rabatem. 

Szafki nocne i stoliki poboczne - te nowoczesne meble podkręcą klimat sypialni

Są takie nowoczesne meble, które można stawiać w różnych pomieszczeniach. Najlepszym przykładem są szafki i stoliki boczne, które mogą stać przy łóżku w sypialni, jak również w salonie przy kanapie. Na takich nowoczesnych meblach świetnie wyglądają też zielone rośliny.

Nowoczesne meble do siedzenia: stołki, pufy, fotele

Zestaw wypoczynkowy dobrze uzupełniają fotele i pufy. Przedstawiamy wybrane propozycje, które odnajdą się we wnętrzach z odrobiną szyku. Te meble nowoczesne są też na każdą kieszeń, obecnie można je kupić z dużym rabatem. 

Nowoczesne meble mogą mieć obłe kształty! Takie modele są najmodniejsze w 2021 roku i pasują do wielu aranżacji. Niestety często produkowane są wyłącznie przez kultowe marki i mają zawrotne ceny. Jesteśmy jednak zdania, że warto czasem kupić jeden, porządny nowoczesny mebel, niż kilka, ale byle jakich! 

Więcej o: