Piękna pościel wizytówką sypialni - wzorzyste modele kupisz teraz taniej nawet o 70%!

Nie bez powodu wzięło się powiedzenie ,,jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Piękna pościel jest nie tylko wizytówką sypialni, ale również akcesorium zapewniającym komfort snu. Wzorzyste komplety urozmaicą wnętrze i z pewnością sprawią, że będziesz spać jak dziecko. Wybraliśmy kilkanaście propozycji o różnych printach i rozmiarach tak, aby wpisać się w óżne gusta. Wiele kompletów pościeli możesz kupić nawet 70% taniej. Sprawdź!

Piękna pościelPiękna pościel Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Piękna pościel w kwiaty

Dlaczego piękna pościel w sypialni jest tak bardzo potrzebna? Szacuje się, że każdy dorosły człowiek spędza średnio 1/3 swojego życia, śpiąc. Sen z pewnością przyniesie pełniejszą regenerację sił, jeśli będziesz sypiać w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dlatego więc bardzo pomocna okaże się odpowiednia pościel wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wybierając komplet do sypialni, warto postawić na pościel we wzory i motywy kwiatowe lub geometryczne. Zaletą wzorzystego kompletu jest to, że nie trzeba przykrywać go narzutą, ponieważ sam w sobie stanowi świetny element dekoracyjny. Piękna pościel w kwiaty może stać się ozdobą całej sypialni i inspiracją do aranżacji niebanalnego wnętrza. Nie każdemu jednak wzory na pościeli podobają się, dlatego dla zwolenników minimalistycznego designu najlepszym wyborem będzie elegancki, jednolity komplet.

Piękna pościel w geometryczne wzory

Generalnie piękna pościel we wzory odnajdzie się w każdym rodzaju wnętrza - czy to w stylu skandynawskim czy boho, aczkolwiek kolor kompletu powinien być dopasowany do wystroju sypialni. Barwę tkaniny możesz dobrać do kolorystyki dodatków, czyli zasłon, dywanu, wazonów itd. Jeśli nie chcesz ryzykować, rozejrzyj się dokładnie po swojej sypialni i określ, jaki styl w niej dominuje. Warto dodać, że kolor w sypialni ma również wpływ na jakość snu, dlatego nie należy pozostawiać przypadkowi kolorystyki pościeli, jak i innych elementów wystroju tego pomieszczenia. Do pościeli najlepiej dopasować też prześcieradło w pasującym kolorze. Na szczęście do wyboru masz tak dużo różnych kompletów, że z pewnością wybierzesz ten idealnie dopasowany. Pamiętaj, że wyprzedaż trwa, więc piękna pościel dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

Piękna pościel dla dzieci

Piękna pościel sprawdzi się w sypialni dorosłych, ale przede wszystkim w pokoju dzieci. Nawet dwuletnie dziecko potrafi mieć swoje zdanie na temat zabawek, ubranek i innych rzeczy, które go bezpośrednio otaczają - tak samo jest z pościelą. Dziecko będzie niechętnie kładło się do łóżka, jeśli pościel dla dzieci nie będzie miała zachęcającego wyglądu. Usypianie malucha ułatwi piękna pościel kolorowa, pełna barwnych postaci lub komplet z ulubionym bajkowym bohaterem. Chłopcom szczególnie spodoba się motyw dinozaurów, samochodzików czy kosmosu. Dziewczynki nie będą mogły przestać wpatrywać się w pościel z kotkami i innymi słodkimi zwierzaczkami. Teraz świetne komplety pościeli możesz kupić nawet 70% taniej!

Więcej o: