Meble drewniane do salonu klasycznego, modern i vintage. Rabat nawet 70 %

Meble drewniane do salonu mają prostą i trwałą formą. Wykonane wbrew formułe "szybciej, prościej, taniej" od lat zachwycają użytkowników. Poznajcie propozycje klasyczne, nowoczesne i vintage, które teraz można kupić z ogromnym rabatem, nawet 70 %.

Meble drewniane do salonu.Meble drewniane do salonu. Fot. Shutterstock

Meble drewniane do salonu są trwałe, praktyczne, pozostają w ekologicznych trendach i od lat przyciągają zwolenników naturalnych materiałów i kolorów ziemi. Mają różnorodne oblicza - klasyczne, nowoczesne, skandynawskie, industrialne, retro i inne. Meble drewniane do salonu uwielbiane są też za piękny design i materiał, który wraz z biegiem czasu staje się coraz bardziej urokliwy. Dodają wnętrzu niepowtarzalności oraz ocieplają jego wizerunek, zachwycając fanów i miłośników stylowego designu z nutą vintage. Jakie meble drewniane do salonu warto kupić? Przedstawiamy piękne propozycje klasyczne, nowoczesne, jak też vintage, które można teraz kupić z ogromnym rabatem, nawet 70 %. 

Drewniane stoliki kawowe, które odnajdą się w różnych aranżacjach salonu

Najpopularniejsze meble drewniane do salonu to przede wszystkim stoliki kawowe. Mają wiele zalet. Świetnie sprawdzają się nie tylko podczas przyjmowania gości, ale także, gdy chcemy napić się ulubionej kawy lub postawić gdzieś przekąski na wieczorny maraton serialowy czy filmowy. Drewniane stoliki kawowe potrafią pięknie dopełnić aranżację salonu, dopasować się do niej lub wyróżniać się na tle całości, skupiając na sobie uwagę. Jaki stolik kawowy z drewna wybrać? To kwestia indywidualna i powinna zależeć od naszych preferencji i oczekiwań.

Meble drewniane - te stoły "urządzą" salon z kuchnią

W każdym domu powinien być stylowy i praktyczny stół, który pozwoli na biesiadowanie nie tylko z rodziną, ale również z gośćmi. Badania przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia wskazują, że 87% z nas uważa rozmowy przy stole za istotny czynnik budujący rodzinne więzi. Dlatego takie meble drewniane do salonu połączonego z kuchnią, jak stół, warto kupować nie tylko dla pięknej formy i trwałej formy. To produkty, dzięki którym można poprawić relacje z rodziną. W raporcie Coca-Cola "Polacy przy stole" podkreśla to dr Joanna Heidtman – psycholog, socjolog, trener biznesu, doradca, coach, która wiedzę i doświadczenie zdobywała m.in. w University of South Carolina i Cornell University w USA: – Rodzina jest dla Polaków bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym obszarem życia. Rodzina stanowi wsparcie i źródło szczęścia. Dla wielu jest źródłem dumy, satysfakcji, światem, w którym można rozwijać swoje pasje, który daje możliwość zbalansowania życia prywatnego i zawodowego [...] Bywa przecież, że właśnie wspólne obiady lub kolacje są niemal jedyną okazją w ciągu tygodnia, by członkowie rodziny mogli się razem spotkać.

Stół drewniany.Stół drewniany. Fot. Shutterstock

Uważamy, że dobry stół plus dobra kuchnia plus towarzystwo najbliższych to  rozwiązanie idealne. Jeśli w mieszkaniu jest więcej miejsca, warto wybrać model, który pomieści wszystkie osoby, z którymi lubimy spędzać czas przy stole. Zobaczcie solidne i stylowe produkty z drewna, do których pasuje większość polecanych przez nas mebli drewnianych do salonu z jadalnią. 

Stół drewniany 'Dona'.Stół drewniany 'Dona'. Fot. Westwing

Meble drewniane do salonu - piękne komody w różnym stylu

W salonie warto mieć piękną komodę, która podkręci aranżację pomieszczenia, ale też pomieści najważniejsze drobiazgi, a nawet podręczne książki. Wybraliśmy 6 ciekawych modeli. To meble drewniane do salonu, które świetnie ozdobią wnętrza zaaranżowane w różnych stylach - nowoczesnym, rustykalnym czy boho. 

Komoda drewniana 'Rural'.Komoda drewniana 'Rural'. Fot. Westwing

Szafki, regały, witryny - meble drewniane do salonu o różnych stylach

Szafki pod telewizor, regały i witryny na książki, ceramika i dekoracje - co tylko chcesz. Te wybrane propozycje można teraz kupić dużo taniej. Nasz typ? Szafka „Langkawai" - jeden z tych mebli drewnianych do salonu, który nawet za 10 lat nadal będzie modny i piękny. 

Szafka 'Langkawai'.Szafka 'Langkawai'. Fot. Westwing

Więcej o:
Copyright © Agora SA