Skrzynki drewniane ozdobne - na herbatę, na wino, na pamiątki

Poszukujesz preznetu, który będzie oryginalny, praktyczny, ale też efektowny? Chcesz komuś podziękować, dać coś spersonalizowanego, niebanalnego, ale też w dobrej cenie? Mamy coś idealnego, niezależnie od okazji. Świetnie sprawdzą się skrzynki drewniane ozdobne na preznet. Śmiało można potraktować je jako pudełko na pamiątki, zaaranżować jako szkatułkę lub włożyć do niej kawę, herbatę czy wino.

Ozdobne skrzynki drewniane z herbatą

Poszukiwanie drobiazgu na prezent, który będzie niebanalny, ładnym i w dobrej cenie może stanowić problem. Butelka wina, bukiet kwiatów czy bombonierka to najbardziej klasyczne pomysły, często traktowane jako oklepane i na pewno nie można powiedzieć, że są oryginalne. Warto poszukać innej opcji, by zaskoczyć, ale i zachwycić obdarowaną osobę. Świetnym pomysłem na elegancki prezent jest zestaw herbat w skrzynce.

Jeśli mamy do czynienia z miłośnikiem herbat wybór jest ogromny, a taki upominek na pewno zostanie doceniony. W roli prezentu doskonale sprawdzą się herbaty z kolorowymi składnikami i kwiatami, prezentują się naprawdę świetnie. Każda herbata powinna być odpowiednio zapakowana, najlepiej do tego celu sprawdzą się szczelnie zamykane folie, które zadbają, by herbata nie straciła cennego aromatu, ani nie nabrała wilgoci. Sama herbata to jednak nie wszystko. Kluczem jest jej efektowne podarowanie. Skrzynki drewniane ozdobne sprawdzą się do tego idealnie. Skrzyneczki prezentują się bardzo efektownie. Przegródki umożliwiają zapakowanie różnych rodzajów herbaty. Największą uwagę przykuwa grawer na wieczku drewnianej skrzynki. Może to być imię, sentencja, hasło lub grafika. Skrzynki drewniane ozdobne zamykane wyglądają niczym szkatułki, śmiało możemy je w ten sposób wykorzystać po zużyciu herbaty.

Skrzynka ozdobna z herbatąSkrzynka ozdobna z herbatą Fot. crazyshop

Skrzynki drewniane ozdobne na wino

Każdy prezent wymaga odpowiedniej oprawy - opakowania. Butelkę alkoholu najczęściej podarowujemy w papierowej torbie, jednak warto wziąć pod uwagę skrzynki drewniane ozdobne na prezent, które zapewnią zdecydowanie ładniejszą i solidniejszą oprawę dla trunku. Skrzynki drewniane na wino są zdecydowanie bardziej efektowne, niż papierowe torebki, a prezent, dzięki laserowemu grawerowi na wieczku skrzynki nabiera indywidualnego charakteru.

Skrzynki drewniane ozdobne na wino cieszą się coraz większą popularnością, jako pomysł personalizowanego prezentu na ślub. Świetnie sprawdzą się także, jako prezent na parapetówkę, urodziny czy imieniny. Skrzynki najczęściej wykonywane są z naturalnego drzewa sosnowego, ich wymiary są nieco większe niż butelka alkoholu. Wypełnienie z wełny drzewnej zapewnia, że butelka nie zbije się, gdy uderzy w ściankę skrzynki, a sam trunek będzie się w skrzynce o niebo lepiej prezentował. Skrzynki drewniane ozdobne na prezent nie są gładkie, zdobią je personalizowane grawery, dzięki czemu opakowanie staje się świetną pamiątką, a po wyjęciu z nich prezentów można je wykorzystać do przechowywania na przykład pamiątek.

Niektóre skrzynki na wino zawierają także kieliszki, taki zestaw to idealny prezent. Warto dodać, że grawer na skrzynce wykonywany jest metodą laserową, dzięki czemu wzór może być bardzo szczegółowy, jest także trwały i dokładny, odporny na uszkodzenia i użytkowanie.

Personalizowana skrzynka na winoPersonalizowana skrzynka na wino Fot. crazyshop

Skrzynki drewniane ozdobne na prezent na parapetówkę

Wybierasz się na parapetówkę? Świetnym prezentem będzie skrzynka drewniana ozdobna z akcesoriami do wina, którą warto mieć w każdym domu. Prezent będzie praktyczny i pomysłowy. W skrzynce znajdzie się korkociąg, otwieracz dźwigniowy, spirala, obcinarka do folii, a także metalowa zatyczka, osłonka na szyję czy nalewak z zatyczką. Akcesoria ze stali nierdzewnej będą trwałe, a drewniana skrzynka będzie stanowiła najlepszą oprawę dla prezentu.

Skrzynki drewniane ozdobne to świetny sposób na zapakowanie prezentu. Sprawdzą się, jeśli wybierasz się na parapetówkę. Jakie zalety mają drewniane skrzynki? Ładnie się prezentują. Niezależnie od swojej zawartości, w późniejszym czasie można je ponownie wykorzystać. Śmiało możemy ustawić je na komodzie w przedpokoju, kuchennej szafce czy konsoli w salonie. Drewno samo w sobie jest ciepłym materiałem, dzięki czemu skrzynki drewniane optycznie ocieplą podarunek i podkreślą, że płynie on z głębi serca. Dodatkowo, drewniana skrzynka jest ekologiczna, dzięki czemu będzie lepszym wyborem od papierowej torebki, która jest mało odporna na zniszczenia i często nie zostaje ponownie wykorzystana.

Świetnym pomysłem będą także skrzynki drewniane ozdobne na prezent z umieszczonymi w środku słoikami z miodem - pysznie i zdrowo!

Skrzynki drewniane ozdobneSkrzynki drewniane ozdobne Fot. crazyshop

Więcej o:
Copyright © Agora SA