Personalizowany album na zdjęcia - tu uwiecznia się każdą piękną historię

Personalizowany album na zdjęcia to świetna rzecz, którą warto dziś mieć w domu. W nim stworzysz własną, piękną historię, ponieważ nic tak lepiej nie przywoła wspomnień, jak prawdziwe fotografie drukowane na papierze. Cyfrowe zdjęcia nie mają takiej mocy. Zobaczcie nasze top 18 albumów na zdjęcia.

Personalizowany album na zdjęcia 'Hello world'Personalizowany album na zdjęcia 'Hello world' Fot. Crazyshop

Personalizowany album na zdjęcia, który można zadedykować bliskiej osobie, jest świetnym pomysłem na prezent. Z wygrawerowanymi inicjałami rodziny, jej nazwiskiem czy imieniem dziecka, będzie też świetną pamiątką na lata, która przywoła wyjątkowe chwile i umocni więzy rodzinne. Nic tak przecież nie wzrusza, jak album fotograficzny po brzegi zapełniony pamiątkami z różnych wydarzeń. Niektóre zdjęcia robi się spontanicznie, inne z kolei dla uwiecznienia ważnych ceremonii w życiu. Dlatego personalizowany album na zdjęcia może być wyjątkową skarbnicą uczuć, emocji i doświadczeń. Zdjęcia drukowane na papierze fotograficznym są namacalne, czego nie zapewniają fotografie cyfrowe. Można je dowolnie posegregować w albumie, by mieć pamiątkę z najważniejszych uroczystości i różnych wakacji. Personalizowane albumy na zdjęcia są jak książki w twardej oprawie, które zamiast liter mają obrazy i w każdej chwili można je wyciągnąć z półki. Wybraliśmy propozycje, które różnią się między sobą designem okładki, grubością i kolorem papieru, także rozmiarem. To stylowe i personalizowane albumy na zdjęcia, które uwzględniają również najważniejsze okoliczności w życiu każdego człowieka.

Personalizowany album na zdjęcia wklejane.Personalizowany album na zdjęcia wklejane. Fot. Crazyshop

Personalizowany album na zdjęcia nie tylko dla rodziny. Mamy modele dla kociarzy i psiarzy

Wybraliśmy najpiękniejsze, personalizowane albumy na zdjęcia w różnych wersjach stylistycznych, dedykowane różnorodnym, najbliższym członkom rodziny i przyjaciołom. Mamy też personalizowany album na zdjęcia z drzewem genealogicznym i możliwością laserowego wygrawerowania nazwiska rodu czy też dopisania aż 9 imion otaczających złote drzewo. Idealny dla dużej rodziny z mnóstwem pięknych doświadczeń czy przygód. Świetnie nadaje się też na prezent. To upominek, który wzbudzi niemały zachwyt i wzruszenie. Ten personalizowany album na zdjęcia będzie doskonałym narzędziem do uwiecznienia historii rodziny. 

Kochasz spacery z psem, domowe zabawy z kotem i nie wyobrażasz sobie, by nie było ich przy tobie? Proponujemy uwiecznić piękne chwile ze zwierzakiem na prawdziwych fotografiach oraz wyróżnić je w personalizowanym albumie na zdjęcia, dedykowanym psiarzom i kociarzom.

Personalizowany album na zdjęcia - wklejane czy wsuwane? 

Dostępne są różne modele personalizowanych albumów, w których zdjęcia można wklejać za pomocą kleju pod podklejek lub tylko wsuwać. Która jest lepsza? Do zależy od indywidualnych upodobań. Przyklejona fotografia na pewno zapewni trwalszy efekt i da lepszą gwarancję, że ulubione zdjęcia nie zgubią się tak łatwo. Natomiast największym plusem albumów z możliwością wsuwania zdjęć jest elastyczność w ich układaniu. Wybrane zdjęcie można w każdej chwili na przykład zamieścić na innej stronie. To pozwala również na tworzenie lepiej przemyślanych kompozycji fotograficznych. Minusy personalizowanego albumu na zdjęcia wsuwane? W porównaniu do modeli wklejanych, fotografie są bardziej narażone na uszkodzenie i zgubienie. 

Personalizowane albumy na zdjęcia mają też różne okładki, które mogą być wykonane z papieru, płótna czy skóry. Także różną jakość wykonania, rozmiary czy liczbę stron - od mniej więcej 20 do nawet 300. Personalizowany album na zdjęcia może pomieścić też różne formaty zdjęć. Najpopularniejsze to 10x15 i 15x21. Choć ostatnio coraz częściej spotyka się też małe, kwadratowe fotografie polaroid. 

Zobaczcie piękne, personalizowane albumy na zdjęcia z płóciennymi okładkami. 

Personalizowany album na zdjęcia 'Podróże małe i duże'.Personalizowany album na zdjęcia 'Podróże małe i duże'. Fot. Crazyshop

Choć jeden personalizowany album warto mieć na zdjęcia dziecka, by dokumentować w nim najważniejsze wydarzenia z jego życia, fajne miejsca, które odwiedził, jak się zmieniał. Dzięki uporządkowanym i zgromadzonym w jednym miejscu fotografiom, szybko i sprawnie będzie mógł poznać swoją historię już od urodzenia. Zobaczyć także bliskie osoby z czasów dzieciństwa, a których w latach dorosłości mogło już zabraknąć w jego życiu. 

Posiadając personalizowany album na zdjęcia można świetnie spędzić czas z najbliższymi, wspólnie przeglądając zdjęcia i wspominając piękne chwile. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA