Modułowe kwietniki metalowe - świetne nie tylko na kwiaty

WiB
14.10.2021 15:39
Wiszące, a także stające, w dodatku modułowe kwietniki metalowe odnaleźliśmy w ofercie znanych marek. Można w nich trzymać kwiaty, ale również książki, dekoracje i bibeloty. Będą ciekawym elementem wyposażenia każdego mieszkania.

Stojący kwietnik metalowy Plant Box marki Ferm Living.Stojący kwietnik metalowy Plant Box marki Ferm Living. Fot. Fabryka Form

Kwietnik metalowy stojący to świetna propozycja do wszystkich wnętrz, w których brakuje parapetów, na których można byłoby postawić doniczki z kwiatami. Wybraliśmy propozycje o minimalistycznym, bardzo modnym designie, które doskonale odnajdą się w nowoczesnych pomieszczeniach. Nie tylko w  tych, które zaaranżowano w minimalistycznym stylu. Pasują również do innych aranżacji - skandynawskich, art déco, a nawet industrialnych. Sprawdzą się również jako stojaki na książki, zabawki, magazyny. Ich prostokątne, okrągłe, owalne linie świetnie komponują się  z podstawą z cienkich prętów o cylindrycznym przekroju. Ponadto duży wybór kolorów i rozmiarów pozwoli dopasować kwietnik metalowy stojący do barw i dostępnego miejsca w salonie. 

Kwietnik metalowy Plant Box Ferm Living.Kwietnik metalowy Plant Box Ferm Living. Fot. Fabryka Form

Plant Box - nie tylko stojący kwietnik metalowy na kwiaty

Kwietnik metalowy Plant Box do produkt, który w każdej chwili można rozbudować, bawiąc się aranżacją, kolorami, formą. Podstawą jest model w kształcie konsoli, który miał być wyłącznie na kwiaty. Jednak projektanci marki Ferm Living na tym nie poprzestali. Stworzyli pojemniki, tace, pudełka, które można umieścić w kwietniku metalowym Plant Box, by nadać mu nowego charakteru. Dlatego dziś to produkt nie tylko na kwiaty, ale również na książki, magazyny oraz różnego rodzaju bibeloty. 

Kolekcja kwietników metalowych Plant Box posiada modele nie tylko prostokątne, ale również okrągłe. Wszystkie to tak naprawdę meble i pojemniki, w których można przechowywać co tylko się chce. Każdy produkt można dowolnie rozbudować. Dostępne są różnorodne tace, półki i mniejsze pojemniki, dzięki którym kwietnik metalowy Plant Box spełni indywidualne wymagania. Ciekawie wyglądają w nim książki i figurki dekoracyjne ustawione obok zielonej rośliny w donicy z tego samego kompletu. 

Kwietniki wiszące Zeta Bloomingville.Kwietniki wiszące Zeta Bloomingville. Fot. Fabryka Form

Wybraliśmy również kwietniki metalowe wiszące, które można zamontować do sufitu. Ich malowana na złoto konstrukcja doskonale kontrastuje z czarną doniczką. Będą ciekawym akcentem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. 

Kwietnik metalowy do salonu to chętnie wybierany produkt, który jest fajnym sposobem na dekorację ścian czy okien. Jego minimalistyczny, ale przemyślany i praktyczny design pozwoli pięknie wyeksponować kwiaty oraz ozdobić każde wnętrze. 

Więcej o: