Podgrzewacz do jedzenia: niezbędny gadżet w każdym domu. TOP propozycje w różnych przedziałach cenowych

Podgrzewacz do jedzenia coraz częściej staje się podstawowym elementem wyposażenia kuchni. Zwłaszcza, jeśli jesteś w ciągłym biegu i nie masz czasu na ciągłe gotowanie. Nie chodzi tu tylko o duże podgrzewacze do potraw, ale też takie do butelek, które są niezbędnikiem każdego rodzica. Przyjrzymy się każdemu urządzeniu i podpowiemy jakie wybrać!

Podgrzewacz do jedzenia: warto go mieć?

Podgrzewacz do jedzeniaPodgrzewacz do jedzenia Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Jedzenie w pracy i w podróży, czy gdziekolwiek poza domem wiąże się z brakiem możliwości wzięcia na wynos świeżo przygotowanego domowego obiadu. Zabranie ze sobą ciepłego posiłku z domu mija się z celem, gdyż szybko wystygnie i nie będzie miejsca, w którym będzie można go podgrzać. Oczywiście możesz skorzystać z mikrofali, ale co jeśli nie masz do niej dostępu? Rozwój technologii sprawia, że każdy jest w stanie pozwolić sobie na zakup urządzenia, jakim jest podgrzewacz do jedzenia. Łączy w sobie pojemnik na jedzenie oraz urządzenie podgrzewające, ponieważ jest wyposażony w grzałkę. Podgrzewanie jedzenia do pracy nie będzie stanowiło już żadnej trudności i zajmie niewiele czasu. Dla rodziców będących w podróży świetnie sprawdzi się podgrzewacz do butelek dla dzieci, dzięki któremu pokarm będzie miał odpowiednią temperaturę. Na rynku dostępne są różne modele podgrzewaczy do potraw – te klasyczne oraz przystosowane do podgrzewania jedzenia dla dzieci. Sprawdź nasze propozycje w różnych przedziałach cenowych i wybierz sprzęt spełniający twoje wymagania!

Podgrzewacz do jedzenia: jaki wybrać?

Jaki podgrzewacz do jedzenia wybrać? Nie tak łatwo będzie podjąć decyzję, bo wybór jest naprawdę ogromny! Warto zwrócić uwagę na podgrzewacz N'oveen LB330 - niedrogą opcję dla tych, którzy oczekują funkcjonalnego urządzenia w niewielkich rozmiarach. Ten lunch box jest wyposażony w element grzewczy PTC, dzięki któremu już w ciągu 20 minut możesz podgrzać jedzenie do temperatury 60°C. Jego dużą zaletą są zatrzaski blokujące dostęp powietrza, które sprawią, że jedzenie będzie świeże przez dłuższy czas. Podgrzewacz ma dwa pojemniki: główny o pojemności 1,1 litra i dodatkowy – 0,5 litra z pokrywką. Dzięki takiemu rozwiązaniu podgrzejesz osobno więcej niż jedną rzecz, co na pewno stanowi duży atut tego taniego podgrzewacza. Ponadto kontrolka sygnalizuje pracę urządzenia, a do zestawu dołączono kabel umożliwiający jego podłączenie i zasilanie. Pojemnik ma też dodatkowy schowek na łyżkę (i samą łyżkę w zestawie). Składana rączka powoduje, że przenoszenie podgrzewacza nie będzie sprawiało żadnych kłopotów.

Podgrzewacz do butelek: niezbędnik każdego rodzica

Podgrzewacz do jedzeniaPodgrzewacz do jedzenia Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Podgrzewacz do butelek umożliwia wcześniejsze przygotowanie mleka lub pokarmu ze słoiczka. Jednak swoją prawdziwą siłę pokazuje podczas nocnych karmień, gdy chcesz szybko przygotować jedzenie dla maluszka. Podgrzewacz do butelek jest nie tylko przydatny dla matek karmiących mlekiem modyfikowanym, ale także naturalnie. Na jaki warto zwrócić uwagę? Model Esperanza Tasty EKB001 posiada płynną regulację podgrzewania w zakresie od 40°C do 80°C. Wewnętrzna średnica urządzenia jest na tyle duża, by umożliwić podgrzanie pokarmu w niemal wszystkich dostępnych na polskim rynku butelkach i słoiczkach. W skład zestawu wchodzi: podgrzewacz, pojemniczek do podgrzewania zupek, papek, przecierów z warzyw i owoców, wyciskarka do cytrusów oraz przykrywka, która może również być miseczką. Podsumowując, przy zakupie podgrzewacza warto zwrócić uwagę czy posiada on możliwość regulacji temperatury i w jakim zakresie. Efektywnym rozwiązaniem jest podgrzewacz- do butelek z termostatem oraz programami, które umożliwiają dostosowanie temperatury i czas podgrzewania, biorąc pod uwagę rodzaj pokarmu oraz temperaturę początkową. Sprawdź nasze propozycje!

Więcej o: