Tanie plakaty na ścianę - modele z autorskiej kolekcji Kura Rysuje robią furorę

MATERIAŁ PROMOCYJNY
02.11.2021 14:31
Szukasz sposobu na udekorowanie ścian w mieszkaniu? Zależy Ci na subtelnych, prostych, a jednocześnie modnych i minimalistycznych dekoracjach? Wybierz tanie plakaty na ścianę, które z powodzeniem zastąpią obrazy. Modele z autorskiej kolekcji Kura Rysuje szczególnie zasługują na uwagę.

Tanie plakaty do domu

Od zawsze uwielbialiśmy dekorować ściany. Dawniej największym zainteresowaniem cieszyły się obrazy. Sztuka na ścianie to ogromny wydatek, przez co nie wszyscy mogli sobie na nią pozwolić. Doskonałą alternatywą dla malarstwa na płótnie stały się plakaty - ilustracje przedstawiające nowoczesne grafiki i fotografie.

Początkowo plakaty kojarzone były jedynie z funkcją informacyjną - pojawiały się na ulicach, w przestrzeni miejskiej i informowały o wydarzeniach, reklamowały produkty. Z biegiem czasu odkryto ich funkcję dekoracyjną i plastyczną. Plakaty, jako forma dekoracji mieszkania zdecydowanie lepiej sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Nowoczesne plakaty znajdziemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu tak chętnie po nie sięgamy. Warto wspomnieć, że plakaty dostępne aktualnie w sklepach są nie tylko ładne, ale i bardzo trwałe. Bez trudu kupimy tanie plakaty w ramie oraz tanie plakaty do ramek, które umieścimy w nich samodzielnie, dopasowując ramki do wystroju konkretnego pomieszczenia.

Dostępne obecnie ilustracje, tanie plakaty do domu drukowane są z wykorzystaniem nowoczesnej technologii wydruku na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu mogą być tak samo trwałe jak obrazy. Dobra jakość papieru sprawia, że fotografie prezentują się bardzo realnie.

Plakat w ramce, Kolekcja Kura rysuje - Spanie razemPlakat w ramce, Kolekcja Kura rysuje - Spanie razem Fot. empik

Plakaty do salonu jako dekoracja - zalety

Plakaty to doskonały sposób na odświeżenie dekoracji wnętrza. Stanowią one świetną alternatywę dla drogich obrazów. Warto na nie postawić, by nie obciążać domowego budżetu, a ściany nie będą straszyły pustką. Wybierając plakaty do swojego mieszkania warto dopasować je pod względem stylistycznym do aranżacji. Odpowiednio dobrane dekoracje ożywią aranżację, spersonalizują wnętrze, nadadzą mu stylu i zepchną na bok banalność.

Wybór tanich plakatów do domu jest naprawdę ogromny. Wieszamy je wszędzie - świetnie sprawdzą się tanie plakaty do sypialni, tanie plakaty do salonu, a także do kuchni czy do łazienki. Ciekawym sposobem na dobór konkretnych modeli do wnętrza jest ich tematyczność. W kuchni doskonale sprawdzą się grafiki i sentencje z hasłami związanymi z jedzeniem, w biurze lub w salonie hasła wyrażające myśli, poglądy oraz plakaty motywujące.

Plakaty to świetny sposób na to, by dekoracje nadawały charakteru aranżacji. Jeśli wybierzemy plakaty umieszczone w ramkach - przeszklenie umożliwi łatwe utrzymanie grafik w czystości - wystarczy przetrzeć powierzchnię ramki szmatką.

Plakat Stopniowanie smakuPlakat Stopniowanie smaku Fot. empik

Tanie plakaty do domu - modele z autorskiej kolekcji Kura Rysuje

W salonach Empik dostępne są tanie plakaty w ramie z autorskiej kolekcji Kura Rysuje. Co wyróżnia serię tych grafik na tle innych plakatów? Autorką serii rysunków KURA jest Miriola Dzik. Niech was nie zmyli imię, nie ma w nim żadnej literówki. Ojciec Mirosław i mama Jolanta spłatali autorce figla i samodzielnie stworzyli oryginalne imię dla swojej córki. Autorka uwielbia rysować, z czasem rysowanie stało się jej sposobem na życie. Rysunki z serii KURA to grafiki z dużym przymrużeniem oka, przedstawiające bardzo często kobiece tematy, tendencyjnie przedstawia życie z zabawnej strony.

Plakaty z kolekcji Kura Rysuje tworzone są na wysokiej jakości półmatowym papierze, dzięki czemu nie odbijają światła, nie palcują się, a kolory są doskonale uwydatnione.

Plakat w ramce, Kolekcja Kura rysuje - ZabawkiPlakat w ramce, Kolekcja Kura rysuje - Zabawki Fot. empik

Komentarze (12)
Zaloguj się
 • putler-666

  Oceniono 73 razy 53

  Wypowiem się ponieważ ta oferta handlowa pojawia się na tym portalu co chwilę: Można czasami zrozumieć promowanie mało znanych twórców. Ale warto aby to coś miało jakiś element: albo artystyczny, albo chociaż humorystyczny lub przynajmniej estetyczny. Czy naprawdę są ludzie, którzy kupują i wieszają w swoim mieszkaniu rysunek w stylu nieco uzdolnionego rysowniczo ucznia szkoły podstawowej, zawierający humor na poziomie 10-latka? Chyba jedynie jeżeli jest to rysunek ich dziecka. Ale wtedy takiego rysunku nie kupuje się w sklepie.

 • dolorek

  Oceniono 70 razy 48

  Sztuczne nakręcanie popytu na coś niesprzedawalnego. Poproszę o wskazanie jednego chociaż mieszkania, w którym to wisi.

 • 162tony

  Oceniono 57 razy 41

  co za badziew...

 • mccudden

  Oceniono 32 razy 28

  To kosztuje 100 zł, plakat 89,90, plus wysyłka, plus oprawa.
  powiedzmy, że policzyłem ze zniżką dla znawców i prenumeratorów. No ale 100 i tak wyjdzie.

  Za 100 dostanę fajną akwarelkę od studentki ASP na rynku, z podpisem artystki. A jak się wybije, to za 100 lat moje prawnuki za moją 100 dostaną może i 10 dzisiejszych milionów. A Kura rysuje i drukuje, drukuje, drukuje...

 • mccudden

  Oceniono 29 razy 23

  to było dobre w latach 80, kiedy nie było niczego czym można było przykryć krzywe i popękane ściany. Ale i wtedy raczej byłoby dla koneserów. Przykład z jedzeniem dla taty...wtedy jadło się to, co było i nikt nie narzekał. Dzisiaj jak w domu kiepsko karmią, tata zje na mieście i docelowo ustawi mamę (promujecie seksizm podświadomie) a żarcie się wyrzuci.
  Mimo tego, że właśnie w latach 80 -tych ubiegego wieku byłem młody...nie kupię tego, gdyż plakaty są nieśmieszne, z kiepską kreską i ogólnie do bani. Wszystkie, gdyż promujecie tego rysownika nieustannie nie wiem w imię czego.

 • topjar

  Oceniono 22 razy 20

  czy ta dziewczynka "dla taty" to chłopiec?
  to dorysowane to potrójna hiperbola i ten dowcip?

 • pkozar

  Oceniono 14 razy 12

  Czy ta Kura (Miriola Dzik) to czyjaś żona/przyjaciółka/kochanka, że to beztalencie cały czas trafia na główną?

 • kchc

  Oceniono 7 razy 7

  Dno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX