Karcher - urządzenia wysokociśnieniowe. Przegląd sprzętów do sprzątania

Karolina Kielak
17.11.2021 12:14
Lubisz porządek w domu? Na pewno wiesz, że bez odpowiednich sprzętów będzie to żmudne i bardzo pracochłonne zajęcia. Wybraliśmy urządzenia wysokociśnieniowe marki Karcher, które będą nieocenionymi pomocnikami podczas sprzątania.

Urządzenia Karcher

Karcher to dobrze wszystkim znany producent urządzeń czyszczących, który jest znany i ceniony na rynku. Nic dziwnego, urządzenia są wydajne, ułatwiają codzienne obowiązki, a ceny sprzętów są przystępne. Urządzenia Karcher charakteryzuje szaro-żółta kolorystyka, są jednymi z najchętniej wybieranych sprzętów do prac na działce.

Wielu osobom Karcher najczęściej kojarzy się z urządzeniem do mycia samochodu. Producent jednak znacznie poszerzył swoją ofertę i wyprodukował urządzenia wysokociśnieniowe o wielu zastosowaniach. W ofercie producenta nie brakuje urządzeń do mycia podłóg, okien, urządzeń do mycia szyb, odkurzaczy, a także czyszczenia elewacji, tarasu, a także urządzenia do pielęgnacji ogrodu.

Odkurzacz Karcher

Odkurzanie mieszkania, sprzątanie garażu czy rozlanej kawy można wykonać jednym wydajnym urządzeniem - Karcher urządzenie do sprzątanie. Odkurzacz Karcher wyposażony jest w dyszę, rurę i wąż odkurzacza, szczególnie model przemysłowy wyróżnia spora średnica, które bez trudu pozwoli uporać się nawet z większymi odpadami, na przykład po remoncie. Bez problemu pozbędziemy się wiór, gipsu czy resztek zaschniętego cementu. Urządzenie wyposażone jest w solidny system czyszczenia filtra, dzięki czemu nie zapchnie się on nawet w sytuacji sprzątania bardzo zanieczyszczonych powierzchni. Po zakończeniu sprzątania po prostu łatwo go opróżniamy.

Odkurzacz wyposażony jest w specjalną szczotkę z miękkim włosiem, dzięki czemu sprząta bardzo dokładnie. Będzie nieocenionym pomocnikiem podczas odkurzania auta, czyszczenia materacy, foteli czy dywanów. Odkurzacz Karcher sprawdzi się do użytku domowego, koła są gumowane, dzięki czemu nie rysują podłóg. Atutem jest fakt, że moc ssania odkurzacza nie zmienia się, mimo dużego napełnienia zbiornika, a filtr HEPA jest przyjazny alergikom, ponieważ dokładnie filtruje nawet najmniejsze cząstki brudu, dzięki czemu wylotowe powietrze jest czyste.

Odkurzacz KarcherOdkurzacz Karcher Fot. vobis

Myjka parowa Karcher

Karcher urządzenie do czyszczenia parą pozwoli zachować perfekcyjną czystość w łazience i kuchni. W idealnej czystości utrzymasz gres i kafelki. Karcher urządzenie do mycia podłóg sprawia, że pod wpływem pary brud szybko się oddziela, jest to więc czyszczenie bardzo higieniczne. Będzie ono wybawieniem, jeśli w domu mieszkają alergicy. Wysoka temperatura (około 100 stopni Celsjusza) zabija bakterie i usuwa najtrudniejszy brud nawet z ciężko dostępnych miejsc, ułatwiając tym samym sprzątanie, bez użycia detergentów.

Myjka parowa Karcher ma dwie funkcje - jeśli chcesz oddzielić nieczystości od czyszczonej powierzchni, użyj suchej pary. Jeśli zależy ci, aby spłukać brud, użyj pary mokrej, która go zmyje. Parownica wyposażona jest także w żelazko parowe, które łatwo i szybko wyprasuje twoją odzież.

Urządzenie Karcher do mycia okien

Karcher urządzenie do mycia szyb to produkt must have dla osób, które uwielbiają mieć nieskazitelnie czyste okna. Jego posiadanie docenią szczególnie Ci, którzy mają w domu dużo okien lub przeszklonych ścian czy luster. Karcher do mycia okien pozwoli zaoszczędzić czas, zapewnić komfort i wygodę. Myjka do okien ściąga pozostałości płynu z szyby, dzięki czemu powierzchnia zostaje czysta, bez żadnych smug i zacieków. Urządzenie jest poręczne, dokładne i ma wymienny akumulator, podczas mycia nie plączą się nam żadne kable.

Parownica KarcherParownica Karcher Fot. vobis

Karcher urządzenia wysokociśnieniowe

Urządzenia sprzątające Karcher cieszą się dużą popularnością, szczególnie urządzenia wysokociśnieniowe. Ich atutem jest łatwe użytkowanie i duża liczba możliwych zastosowań. pomocnikiem podczas wykonywania domowych i ogrodowych prac porządkowych. Z pewnością przyda się ona do czyszczenia balkonów, tarasów, narzędzi, rowerów i samochodu. Za pomocą myjki bez problemu pozbędziemy się mchu z kostki brukowej czy ogrodzenia, resztek trawy zalegających na nożach kosiarki czy kurzu z rolet okiennych. Bez trudu wyczyścisz także meble ogrodowe, baseny, patio czy fasadę domu. Niezależnie od powierzchni, myjka usunie niechciane zanieczyszczenia, jednocześnie nie uszkadzając ich powierzchni. Warto pamiętać, że przy samej lancy ciśnienie wody jest najwyższe.

Urządzenia czyszczące Karcher są mobilne. Komfortu użytkowania daje konstrukcja na kółkach, dzięki czemu urządzenia nie trzeba nosić, a można go przesuwać. Uchwyt zapewnia wygodne przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce. Urządzenie wyposażone jest w długi wąż, który nie ogranicza nas podczas pracy. Dobrym pomysłem jest zakup urządzenia akumulatorowego Karcher. Za pomocą przycisku możemy regulować ciśnienie i strumień wody. Każdy model wyposażony jest w specjalny zbiornik na środek czyszczący.

Odkurzacz KarcherOdkurzacz Karcher Fot. vobis