Ponadczasowe i niezawodne produkty marki Gerlach. Wśród nich patelnie, sztućce i pojemne garnki

Marka Gerlach towarzyszy Polakom od pokoleń, oferując wyroby niezbędne podczas gotowania oraz spożywania posiłków. Jakość jej produktów jest znana i powszechnie doceniana - wybraliśmy dla was przydatne i porządne artykuły do kuchni w świetnej cenie.

Garnki do gotowania Gerlach

Garnki do indukcjiGarnki do indukcji fot. materiały marki Gerlach, gerlach.pl

Marka Gerlach powstała w 1790 roku. Dzięki doskonałej jakości swoich produktów oraz klasycznemu designowi i elegancji przez lata zdobywała serca i zaufanie Polaków.  W XIX wieku docenił ją car Mikołaj I, zezwalając na sygnowanie marki koroną. Pozostała ona w logo firmy do dziś. Zawirowania dziejowe oraz wojny sprawiły, że historia fabryki jest niezwykle ciekawa, przez cały czas jej produkty były docenianie przez konsumentów. Jednak to lata 70 i 80 XX wieku przynoszą firmie Gerlach prawdziwą sławę - staje się ona wiodącym producentem akcesoriów stołowych, szczególnie innowacyjnych wówczas wyrobów kuchennych, na przykład nożyc do drobiu, noży do ziemniaków, czy zastaw stołowych. Po dziś dzień marka poszerza swoją ofertę, dzięki czemu zyskała uznanie i przywiązanie konsumentów. 

Marka dobrze znana jest z produkcji garnków. W  ofercie ma m.in. garnki Gerlach do kuchni indukcyjnych. Jeśli właśnie robicie remont i pozbywacie się kuchenki gazowej taki zestaw jest idealny dla was! Garnki Gerlach do indukcji to również świetny pomysł na elegancki prezent, na przykład na parapetówkę. Oczywiście firma wciąż ma w ofercie garnki Gerlach do kuchenki gazowej, bo modele, które produkuje działają na różnych palnikach. Dzięki temu po wymianie kuchni nie musicie wymieniać również garnków, a to duża oszczędność! Fanom pieczenia mięs przydadzą się garnki Gerlach o owalnym kształcie do piekarnika, a wielbicielom lekkiej kuchni duże garnki do gotowania na parze Gerlach. Taki sposób przyrządzania potraw pozwala zachować nawet do 90% witamin i minerałów i przygotować cały obiad za jednym zamachem. Na specjalnym sitku umieścicie zarówno warzywa, jak i mięso lub rybę. Firma odpowiada oczekiwaniom współczesnych konsumentów, na przykład garnki Gerlach do zmywarki można wkładać bez najmniejszej obawy. Dzięki specjalnej powłoce, długo zachowują świetny wygląd i swoje właściwości. 

Akcesoria marki Gerlach

Zestaw sztućcówZestaw sztućców fot. materiały marki Gerlach, gerlach.pl

Poza garnkami marka znana jest również z produkcji zastawy stołowej - eleganckich kompletów sztućców oraz zestawów noży, a także akcesoriów kuchennych. Sztućce przydadzą się podczas przyjęć w rodzinnym gronie, a dzięki prostym, eleganckim kształtom będą pasowały do waszych ulubionych talerzy. Miłośnikom pieczenia polecamy natomiast silikonowe formy w różnych kształtach do pieczenia ciast, tortów oraz muffinek. Są one odporne na wysokie temperatury, łatwe w utrzymaniu czystości, a co najważniejsze nie zmieniają smaku potraw!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.