Kubek dla przyjaciółki - idealny drobiazg na wiele okazji

Karolina Kielak
10.01.2022 12:46
Szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciółki z okazji imienin, urodzin, a może chcesz jej za coś podziękować lub podarować drobiazg bez okazji, by uwiecznić waszą przyjaźń? Świetnie sprawdzi się personalizowany kubek dla przyjaciółki, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Mamy ceramiczne modele o wielu zaletach. Kubek dla najlepszej przyjaciółki znajdziesz w wielu kolorach i o różnych grafikach.

Kubek dla przyjaciółki

Z ładnego kubka napoje smakują o niebo lepiej. Choć dla niektórych naczynie nie robi żadnej różnicy, spora część z nas ma ulubiony kubek do kawy, inny do herbaty czarnej a inny do zielonej. Kuchenne szafki uginają się od nadmiaru kubków, gdzie każdy inny przywołuje inne wspomnienia i emocje, każdy na swój sposób jest piękny i wyjątkowy. Najbardziej cenione są kubki, które otrzymaliśmy w prezencie od kogoś bliskiego. Buszując w sklepie z ceramiką, z artykułami gospodarstwa domowego lub w sklepach internetowych w poszukiwaniu pięknych kubków uwagę przykuwa personalizowany kubek dla przyjaciółki.

Kubek dla przyjaciółki to świetny pomysł na prezent z okazji imienin, urodzin, dnia kobiet, rocznicy przyjaźni lub bez okazji. Sprawdzi się także, jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podziękować przyjaciółce za pomoc w ważnej sprawie i okazane serce. Dużą popularnością cieszą się kubki przedstawiające postacie od tyłu. Warto wybrać kubki z postaciami, które was odwzorowują, mają podobny ubiór oraz fryzurę. Kubek dla przyjaciółek można zamówić dodając własny tekst, datę czy imiona. Jaki napis na kubek dla przyjaciółki wybrać? Może być to data rozkwitnięcia waszej przyjaźni, data ważnego wydarzenia lub kluczowe hasło, które jest dla was odpowiedzią na wszystko. Najczęściej projekt kubka tworzyć można samodzielnie, za pomocą kreatora, a po zaakceptowaniu zamówienia następuje jego realizacja.

Kubek to doskonały prezent dla przyjaciółki nawet bez okazji. W sklepach najwięcej będzie dostępnych modeli ceramicznych. Jeśli planujesz zakup jesienią lub zimą, wybierz na prezent dla przyjaciółki kubek termiczny.

Kubek dla przyjaciółkiKubek dla przyjaciółki Fot. empik

Kubek ceramiczny dla przyjaciółki - zalety

Kubki ceramiczne mają szereg zalet. Przede wszystkim są bardzo odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu nie stanowi problemu przygotowanie w nich zarówno gorących jak i bardzo zimnych napojów. Naczynia z ceramiki są bardzo trwałe, uszkodzeniom ulegają jedynie podczas upadku z wysokości, wtedy ceramika się stłucze.

Kubek ceramiczny dla przyjaciółki szybciej pokryją rysy od częstego użytkowania lub wnętrze kubka popęka, niż kubek ulegnie całkowitemu zniszczeniu. Kubki ceramiczne śmiało można myć w zmywarce, pod warunkiem, że nie mają one złotych elementów. Do mycia najlepiej używać wody, płynu i delikatnej strony gąbki do mycia naczyń.

Kubek dla przyjaciółkiKubek dla przyjaciółki Fot. empik

Więcej o: