Kalendarz książkowy - z nim dobrze zaplanujesz nowy rok

Kalendarz książkowy powinien mieć każdy pracuś i uczeń. Pomaga w planowaniu zadań, spotkań czy ważnych uroczystości. Czym dokładnie jest kalendarz książkowy i co warto wiedzieć przed jego zakupem? Podpowiadmy.

Kalendarz książkowy.Kalendarz książkowy. Fot. Crazyshop

Wszelkiego rodzaju kalendarze wciąż cieszą się popularnością. Korzystamy nie tylko z wersji elektronicznych, ale nadal także z papierowych. Kalendarze książkowe wyróżniają się elegancką oprawą i dużą funkcjonalnością, dlatego tak chętnie są dziś wybierane. Świetne dla każdego pracusia i ucznia. Zobaczcie dlaczego jeszcze warto je mieć.

Dlaczego warto mieć kalendarz książkowy? 

Kalendarz książkowy można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zmieści się do plecaka, torby czy nawet damskiej torebki, ponieważ dostępny jest w różnych rozmiarach. Twarda oprawa świetnie się prezentuje i nie niszczy tak szybko. W dodatku kalendarz książkowy można zamówić z grawerem, logo, imieniem czy własnymi zdjęciami. Takie propozycje również przedstawiamy. Kalendarz książkowy jest jak planner, w którym można zaplanować zadania na każdy dzień. Jest podział na podział na miesiące, tygodnie i dni, dlatego można zapisać ważne spotkania czy uroczystości, tworzyć różnorodne harmonogramy. Niektóre modele posiadają wiele cennych mantr i cytatów, które potrafią zmotywować do działania i ułatwić codzienne funkcjonowanie. 

Kalendarz książkowy.Kalendarz książkowy. Fot. Crazyshop

Kalendarz książkowy do doskonały dodatek dla każdego, kto ma mnóstwo biznesowych spotkań, lubi planować, stawiać sobie cele i postępować według konkretnego harmonogramu. Polecamy go szczególnie lekarzom, dziennikarzom, nauczycielom, prawnikom, a przede wszystkim mamom, które każdego dnia mają tak wiele do zrobienia. 

Do kupienia są kalendarze książkowe dzienne i tygodniowe, które różnią się przede wszystkim ilością miejsca do sporządzania notatek. Model dzienny jest dla wszystkich, którzy potrzebują go stosunkowo dużo. To kalendarz książkowy dla wszystkich, którzy każdego dnia mają też sporo spotkań i spraw do załatwienia. 

Kalendarz książkowy z podziałem na tygodnie będzie dobrym wyborem dla osób, którym zapisywanie informacji nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ nie potrzebują spisywać ich bardzo szczegółowo, dokładnie rozpisywać swoich zadań i projektów.

Bonusy w kalendarzach książkowych

Kalendarz książkowy może mieć kilka praktycznych dodatków, dzięki którym korzystanie z niego staje się jeszcze przyjemniejsze. Okładka z kieszonką pozwala przechowywać wizytówki, bilety czy karty. Niektóre kalendarze książkowe mają też miejsce na długopis. Kiedy jest pod ręką to łatwiej o zapisanie ważnych myśli czy istotnych terminów. Przed zakupem kalendarza książkowego warto też zwrócić uwagę na zapięcie - magnetyczne jest praktyczniejsze. Natomiast tasiemka jest świetnym elementem do szybkiego zaznaczania ważnych stron. Kalendarz książkowy może mieć też kartki z odrywanymi rogami i perforowanymi brzegami. 

Kalendarz książkowy można też personalizować według własnych preferencji. Możliwy jest grawer czy logo na okładce, a czasem wybór kolorów i dodatków. Dlatego kalendarz książkowy może być też świetnym pomysłem na prezent. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.