Ekologiczne notesy horoskopowe - hit czy kit?

Są wśród nas osoby, które wszystkie ważne zadania i notatki zapisują na tablecie, smartfonie, laptopie, ale też tacy, którzy wolą mieć wszystko na papierze. Jeżeli jesteście zwolennikami drugiego rozwiązania, warto mieć notes. Naszą uwagę przykuły ekologiczne notesy horoskopowe, które koniecznie musicie zobaczyć. Jakie zalety ma posiadanie notesu?

Po co notes?

W dobie cyfryzacji każdy z nas ma smartfon, tablet, laptop lub inne urządzenie, na którym bez problemu mamy dostęp do kalendarza, planowania, zapisywania notatek i mnóstwa aplikacji. Jednak są wśród nas tradycjonaliści, dla których słowo pisane jest bardziej realne, prawdziwe. Jeśli zaliczasz się do tego grona, z całą pewnością posiadasz książkowy kalendarz, planner, bądź notes, który zdecydowanie ułatwi rozplanowanie zadań, celów, ustalenie spotkań na najbliższe dni i tygodnie. Informacje zebrane w jednym miejscu pozwolą na pełną organizację, uporządkowanie i z pewnością o niczym ważnym nie zapomnisz.

Warto wiedzieć, że ręczne pisanie pobudza mózg do kreatywnego myślenia. Dobrze jest więc mieć notes do zapisywania, notowania, rysowania, tworzenia grafik, wykresów, grafów - pozwala to na bardziej efektywną i twórczą pracę w wielu zawodach, a także lepszą organizację. Pisanie ręczne to świetny trening pamięci - wiele osób, gdy coś zapisze, automatycznie to zapamiętuje. Ba! Wiele osób jest w stanie przypomnieć sobie w którym miejscu na kartce dane słowo czy informacja zostało nakreślone - to idealna forma gromadzenia informacji dla wzrokowców. Istotne kwestie można zakreślić kolorowym pisakiem czy podkreślić.

Notes ma jeszcze jedną ogromną zaletę - nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie, a także użyjesz go nawet w miejscach, gdzie zabronione jest wyjmowanie urządzeń elektronicznych.

Notes korkowyNotes korkowy Fot. crazyshop

Ekologiczny notes z horoskopem - hit czy kit?

Szukasz idealnego notesu? Koniecznie musisz zobaczyć ekologiczne notesy horoskopowe z kwiatami. Co je wyróżnia? Horoskop kwiatowy informuje jaki kwiat jest przypisany do danej daty urodzenia i co to oznacza. Horoskop kwiatowy został skonstruowany na podstawie źródeł, które mówią o symbolice kwiatów oraz układu planet w dniach urodzenia poszczególnych znaków zodiaku. Już w starożytności mowa kwiatów i roślin utożsamiana była z charakterami i zachowaniami ludzi. Symbolika znaków zodiaku zyskuje estetyczny i eteryczny wymiar. Choć może wydawać się to śmieszne, warto sprawdzić, który kwiat łączy się z Twoją datą urodzenia - wbrew pozorom wiele możesz się o sobie dowiedzieć.

Ekologiczne notesy horoskopowe zyskują coraz większą popularność. Tworzone są z korka. W środku znajduje się 80 czystych kartek w kolorze kości słoniowej. Notes ma format A5. Atutem notesu jest możliwość personalizacji. Nadruk wykonywany jest metodą UV. Taki przedmiot świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Ekologiczny notes horoskopowyEkologiczny notes horoskopowy Fot. crazyshop

Jak wykorzystać notes?

Sposobów na wykorzystanie notesu jest wiele. Jednym z nich jest stworzenie z niego pamiętnika. Początkowo może wydawać ci się to dziecinne, jednak wyobraź sobie jaką wspaniałą pamiątką stanie się pamiętnik za kilka lat. Po czasie na pewno nie będziesz pamiętał wielu szczegółów z przeżytych wydarzeń, a pamiętnik pozwoli na dokładne dokumentowanie ich "na świeżo", do takich wspomnień aż chce się wracać.

Notes z powodzeniem może posłużyć jako notatnik podróżnika. Jeśli wybierasz się na wakacje, zagraniczny wyjazd, planujesz zwiedzanie świata, notes okaże się niezbędny - to właśnie w nim zapiszesz niezbędne notatki, adresy, informacje, numery telefonów. W trakcie podróży możesz dopisywać w nim istotne kwestie, rysować mapy czy wklejać bilety.

Notes sprawdzi się jako przepiśnik - warto mieć zeszyt z przepisami na pyszne dania, słodkości czy przekąski i zbierać je w jednym miejscu. Chcesz zapamiętywać swoje sny? Wykorzystaj notes jako dziennik snów. Uczysz się języków obcych? Gromadź w nim nowe słówka, podczas zapisywania ich ręcznie, lepiej je zapamiętasz. Notes posłuży także jako miejsce na dowolne notatki, tworzenie list to-do, zapisywania wartych obejrzenia filmów czy książek do przeczytania.

Poniżej więcej notesów:

Ekologiczny notes korkowyEkologiczny notes korkowy Fot. crazyshop