Fotomagnes - czyli magnes ze zdjęciem na lodówkę jako dekoracja

Każdy ma jakieś hobby. Jedni zbierają kubki, inni pocztówki, a kolejni magnesy. Kolekcjonowanie magnesów na lodówce jest bardzo popularne. Najczęściej są to magnesy z odwiedzanych podczas wakacyjnych wypraw miejsc - pozwalają stworzyć na lodówce mapę wspomnień. Ciekawie prezentują się także fotomagnesy, czyli magnesy ze zdjęciem, które można personalizować i podarować w prezencie.

Hobby: kolekcjonowanie magnesów

Choć minimalizm jest ogromnie popularny, każdy z nas lubi coś zbierać. Jedni w kuchennych szafkach kolekcjonują kubki, aż do ostatniego miejsca - nie da się ukryć, jest to hobby praktyczne i bardzo użyteczne. Zbierać możemy również pocztówki i układać chronologicznie według miejsc, które odwiedziliśmy. Inni zbierają buty, kolekcjonują rośliny, dekoracyjne talerze lub znaczki pocztowe. Warto mieć w życiu hobby, a bardzo często hobby przekłada się na dekorację mieszkania. Nie sposób ukryć wszystkich swoich zbiorów, szczególnie jeśli są pokaźne. Z drugiej strony - jeśli coś kolekcjonujemy, z całą pewnością chcemy się tym pochwalić, a nie chować w czeluściach szuflady.

Bardzo popularne jest kolekcjonowanie magnesów. Najczęściej są to magnesy, które kupujemy na wakacjach. Często również przywożą nam je w prezencie znajomi, przyjaciele i rodzina, jako pamiątkę i upominek z podróży. Niektórzy uważają, że magnesy to symbol kiczu i komercji, jednak każdy ma swoje zdanie. Nie każdy magnes jest też warty naszej uwagi - jedne zachwycają już od pierwszego spojrzenia, inne nie mają w sobie nic wyjątkowego i przechodzimy obok nich obojętnie.

Zbierając magnesy warto wyznaczyć sobie pewne kryteria. Dobrym sposobem jest kolekcjonowanie magnesów prezentujących nazwy odwiedzonych miast i miejscowości. Świetnie sprawdzą się także magnesy prezentujące historyczne budynki czy symbole danych miejsc - po powrocie z podróży wystarczy, że spojrzysz na magnes zawieszony na lodówce, by przywołać wspomnienia.

Foto magnes na lodówkęFoto magnes na lodówkę Fot. crazyshop

Foto magnes - personalizowana alternatywa dla magnesów na lodówkę

Każdy z nas ma swoje ulubione fotografie - z wakacji, z rodzinnych uroczystości, randki lub z rodzinnej sesji. Najczęściej zdjęcia wywołujemy i umieszczamy w albumie lub gromadzimy w pamięci telefonu, aparatu czy w folderze na komputerze. Świetnym sposobem na dekorowanie wnętrz, kolekcjonowanie wspomnień są magnesy na lodówkę, ale nie byle jakie. Chodzi oczywiście o foto magnesy, które możemy zamówić i personalizować. Sprawdzą się dla nas samych, do dekoracji lodówki, ale też jako prezent dla rodziców, dziadków, przyjaciół. Od teraz zdjęć nie musimy już tylko zbierać w albumie czy umieszczać w ramkach. Foto magnesy to świetna alternatywa, która pozwoli uniknąć dziurawienia ścian.

Kuchnia jest miejscem, w którym nie ma zbyt wiele przestrzeni na dekoracje. Wystarczyć muszą obrazki o tematyce kulinarnej na ścianie lub zioła w doniczkach na parapecie. Jeśli Ci czegoś brakuje i chcesz ożywić wystrój kuchni, nieco ją spersonalizować i nadać przytulności, w formie dekoracji świetnie sprawdzą się foto magnesy, które można zamówić u każdego fotografa. Magnes na lodówce spełni też funkcję praktyczną - pomoże przymocować kartkę z informacją dla pozostałych domowników, harmonogram na cały tydzień czy listę zakupów.

Magnes na WalentynkiMagnes na Walentynki Fot. crazyshop

Foto magnes - jaki wybrać?

Dobrym wyborem będą foto magnesy ze zdjęciami bliskich. Sprawdzą się także magnesy ze zdjęciami widoków z odwiedzonych przez nas miejsc lub grafiki, które spodobały nam się w Internecie. Jeśli decydujemy się na kilka magnesów, warto zachować spójność kolorystyczną lub tematyczną - da to wrażenie porządku. Ciekawie prezentują się także foto magnesy z prośbą o świadkowanie dla przyjaciółki lub z prośbą o zostanie chrzestnym - idealne na prezent i oryginalne pytanie.

Foto magnesy wykonywane są z folii magnetycznej, są trwałe, o pięknych i nasyconych kolorach.

Foto magnes pocztówkaFoto magnes pocztówka Fot. crazyshop

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.