Kobiece dodatki do domu. Te plakaty, kubki, tekstylia podkreślą charakter wnętrza

Zastanawiasz się, jak podkreślić charakter wnętrza? Dobrym pomysłem będą odpowiednio dobrane dodatki. Przedstawiamy nietuzinkowe plakaty, kubki i tekstylia. Mają subtelne kolory i modne grafiki z sylwetkami i twarzami kobiet.

Wnętrza, w których mieszkamy powinny być nie tylko praktyczne i wygodne. Liczy się również styl, który każdy powinien dopasować do własnych preferencji i upodobań. Pomogą w tym przede wszystkim różnorodne dodatki, takie jak plakaty i inne ozdoby ścian, dekoracje stołu, w tym również kubki z ciekawymi grafikami i nadrukami czy tekstylia. Dzięki nim łatwiej jest podkreślić charakter wnętrza. Wszystkim, którzy szukają subtelnych, kobiecych dekoracji polecamy te dodatki do domu. Będą też świetnym pomysłem na Dzień Kobiet. 

Kolekcja dodatków do domu "Kobiecość" 

Białe tło, trochę pastelowych kolorów i kobiety narysowane na kubkach i plakatach. Te dodatki do domu pomogą w realizacji subtelnej, nowoczesnej, kobiecej aranżacji. Pasują do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich czy minimalistycznych.

Plakaty można kupić w różnych rozmiarach, m.in. 20 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 60 cm. Mają białą ramę. Drukowane są na papierze fotograficznym o gramaturze 270g/m2. Dostępne są  formaty poziome, pionowe, kwadratowe. Można dodać do nich także swój tekst, wtedy jeszcze lepiej podkreślą indywidualny charakter wnętrza. Plakaty na ścianę z kobiecymi grafikami będą też świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki lub znajomej, które cenią dobry design i minimalizm we wnętrzu. 

Plakaty z kolekcji 'Kobiecość'.Plakaty z kolekcji 'Kobiecość'. Fot. Empikfoto

Dodatki do domu "Women"

Stonowane kolory pomarańczy, zieleni i czerwieni, ciekawe grafiki z twarzami kobiet - tak przedstawiają się plakaty o różnych formatach, kubki i poduszki z kolekcji "Women". Modnie udekorują każde kobiece wnętrze, które pragniemy oryginalnie ozdobić. 

Plakat z kolekcji 'Women'.Plakat z kolekcji 'Women'. Fot. Empikfoto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.