Personalizowany worek: na zabawki, do przedszkola i na ubrania - praktyczne i ładne modele

Szukasz idealnego pojemnika na zabawki? Zastanawiasz się w czym przechowywać pranie, a nie możesz znaleźć odpowiedniego kosza na bieliznę? Wybraliśmy praktyczne i ładne worki, które spełnią wiele funkcji. Mniejsze modele z powodzeniem sprawdzą się dla maluchów do przeszkola. Atutem jest możliwość personalizacji.

Worek na pranie

Kosz na pranie wcale nie musi być tylko neutralnym pojemnikiem, może również pełnić rolę dekoracyjną. Z całą pewnością nie musi być nudny. Zdecydowanie przeminęły już czasy, kiedy rolę kosza na pranie pełniło wiaderko lub plastikowy pojemnik. Obecnie coraz częściej chcemy, by kosz na brudną bieliznę był nie tylko praktyczny, pasował do wystroju łazienki, ale był tez po prostu ładny i stał się dekoracją w łazience.

Warto wybrać pojemnik, który będzie pasował do stylu, nie przytłaczał, ale też nie grał w łazience pierwszych skrzypiec, ponieważ to jedynie dodatek. Popularnością w ostatnich latach cieszą się worki na pranie. Jeśli szukasz neutralnego pojemnika, postaw na lekkie bawełniane modele na drewnianych nogach lub duże, okrągłe worki z uchwytami. Zaplanuj, gdzie umieścisz kosz - jeśli jego wnętrze będzie dobrze widoczne z różnych stron pomieszczenia. Znajdziemy modele otwarte, zamykane lub ze ściągaczem. Taki worek na pranie idealnie sprawdzi się studentom, którzy przywożą pranie do rodzinnego domu.

Worek na pranieWorek na pranie Fot. crazyshop

Worek na zabawki

Urządzając pokój dziecięcy nie można zapominać o pojemnikach na zabawki, które pozwolą zapanować nad kolorowym bałaganem naszych maluchów. Każdy rodzic wie, że liczba zabawek nieustannie się powiększa, a porozrzucane po całym pokoju potrafią stworzyć naprawdę spory bałagan, utrudnić poruszanie się po pomieszczeniu i zaburzyć estetykę wnętrza. Po skończonej zabawie warto wszystkie zabawki posprzątać, warto do tego zadania zaangażować dzieci i uczyć je tym samym obowiązków i domowych porządków.

Świetnym miejscem do przechowywania są worki na zabawki. Mają one wiele zalet. Wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin są bezpieczne dla najmłodszych - dziecko nie uderzy się nawet podczas upadku. Wypełnienie worka sprawia, że utrzymują one swój kształt, nawet gdy są puste. Mogą stanowić piękną dekorację dziecięcego pokoju, warto utrzymać je w jednej stylistyce kolorystycznej lub tematycznej.

Zabawki warto posegregować w workach tematycznie. Najlepiej kupić kilka dużych worków z uchwytami i każdy z nich przeznaczyć na inny typ zabawek: jeden na klocki, drugi na lalki, trzeci na samochody i tak dalej.

Worek na zabawkiWorek na zabawki Fot. crazyshop

Worki do przedszkola

Masz w domu przedszkolaka? Jednym z niezbędnych gadżetów w wyprawce jest plecak. Świetną, modną, ale i wygodną alternatywą jest worek. Sprawdzi się on do przenoszenia przekąsek, owoców, butów na zmianę, dodatkowych ubranek lub ulubionej przytulanki. Maluch zabierze go ze sobą każdego dnia do przedszkola lub wybierając się ze swoją grupą na wycieczkę. W sklepach nie brakuje kolorowych worków z wizerunkiem bajkowych postaci, jednak bardzo często się one powtarzają, a panujące trendy sprawiają, że po przyjściu do przedszkola okazuje się, że 2-3 dzieci ma identyczny worek na swoje bibeloty. Warto pomyśleć o personalizowanym, bawełnianym worku do przedszkola, który nie zniszczy się podczas prania opatrzony odpornym na spieranie nadrukiem. Na nadruku możemy umieścić swoje hasło, imię lub ulubiony znaczek.

Worek do przedszkolaWorek do przedszkola Fot. crazyshop