Ręczniki na każdą okazję w atrakcyjnych cenach. Egipska bawełna już od 39 złotych

Ręcznik to produkt, bez którego bardzo ciężko się obejść. Podpowiadamy, które ręczniki warto wybrać do swoich wnętrz. Co więcej, przedstawiamy atrakcyjne cenowo oferty ekluzywnych, wysokogatunkowych ręczników. To idealny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego.

Tekstylia to absolutny must have w każdym domu. Szczególnie trudno byłoby wyobrazić sobie łazienkę bez ręczników. Służą one nie tylko do osuszania rąk, ale i całego ciała. Warto jednak poświęcić kilka chwil na dobór najlepszych możliwych produktów. Takich, w których nie mnożą się niepotrzebne bakterie. W końcu zdrowie to podstawa.

Ręczniki rodem z Nilu

Burgund i butelkowa zieleń to ponadczasowe koloryBurgund i butelkowa zieleń to ponadczasowe kolory fot. Marohome

Za jedne z najlepszych ręczników na świecie uznawane są te, które wytwarza się z egipskiej bawełny. Są one wyjątkowo miękkie, nawet po kilku praniach, i niezwykle chłonne. Cechuje je również wysoka gramatura i bardzo ciasny splot. Uznaje się je za towar luksusowy nie tylko przez swoje właściwości, ale również ze względu na to, że egipska bawełna do dzisiaj zbierana jest ręcznie.

Warto mieć na uwadze, że ręczniki wyprodukowane tą metodą są zdecydowanie wytrzymałe. Nie rozciągną się w praniu, nie stracą swoich właściwości i się nie zmechacą. Co więcej, wcale nie należy obawiać się ich prać. Można ustawić zwyczajny program na 40 stopni, mając pewności, że nic złego nie stanie się z naszymi ręcznikami.

Przeważają również względy ekologiczne. Egipska bawełna jest zbierana ręcznie, co ogranicza zużycie dwutlenku węgla. Nie jest to uprawa masowa, nie używa się również substancji chemicznym przeciwko szkodnikom. Dlatego ogółem ręczniki wytworzone z tego materiału cechują się określoną ceną. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na aktualne promocje. Warto przy tym pamiętać, że taki ręcznik to inwestycja na lata.

Idealny pomysł na prezent

Każdy ręcznik powinien być delikatny jak dla skóry dzieckaKażdy ręcznik powinien być delikatny jak dla skóry dziecka fot. Shutterstock

Personalizowane ręczniki to idealny pomysł na prezent. Ekskluzywne wyroby sygnowane spersonalizowanym haftem to niebagatelny pomysł na podarunek. Istnieje również możliwość wyboru innego koloru haftu niż ten domyślny. Warto uwzględnić ten pomysł przy okazji następnej zbliżającej się okazji.

Atrakcyjne ceny

Pomimo wielu prań ręczniki powinny być przyjemne w dotykuPomimo wielu prań ręczniki powinny być przyjemne w dotyku fot. Shutterstock

Warto mieć na uwadze, że ekskluzywne bawełniane ręczniki są teraz na przecenie. Taki zakup to inwestycja na lata, dlatego warto zrobić sobie prezent lub swoim bliskim i pozwolić na odrobinę luksusu. Obecnie ręczniki te dostępne są w przystępnych cenach nieprzekraczających pułapu 40 złotych.

Ręczniki z egipskiej bawełny zarówno te sygnowane spersonalizowanych haftem, jak i opcje klasyczne są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. W szerokiej ofercie produktowej na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.