Żaluzje wewnętrzne - modne i praktyczne rozwiązanie. Plisowane to wnętrzarski HIT

Żaluzje wewnętrzne plisowane są teraz niemal tak popularne jak plisowane sukienki i spódnice. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem modnych i jednocześnie funkcjonalnych osłon okiennych, nasze propozycje z pewnością ci się spodobają. Żaluzje wewnętrzne plisowane marki Anwis doskonale spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź te wnętrzarskie hity!

Żaluzje plisowane.Żaluzje plisowane. Fot. Anwis

Żaluzje wewnętrzne plisowane: ciągle w modzie

Plisy od zawsze kojarzyły ci się ze światem mody? Nic dziwnego, przypominający harmonijkę detal, najczęściej jest łączony z charakterystycznym wykończeniem elementów garderoby. Dzięki plisom ubrania zyskują elegancki wygląd, a cała stylizacja nutkę luksusu. Plisy trafiły także do wnętrz w postaci żaluzji wewnętrznych. Gdy zależy ci na przysłonięciu okna, jednocześnie nie tracąc wolnej przestrzeni wokół niego czy na parapecie, żaluzje wewnętrzne plisowane doskonale się sprawdzą. Co ważne, wyglądają bardzo subtelnie, dlatego łatwo wkomponować je w wielofunkcyjne pomieszczenia. Wybraliśmy kilkanaście propozycji, które bez względu na styl wnętrz sprawdzą się w twoim domu.

Żaluzje wewnętrzne: zaciemniają i zapewniają prywatność

Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni zarówno prywatność, jak i ochronę przed rażącym słońcem, żaluzje wewnętrzne plisowane z pewnością spełnią twoje wymagania. Możesz je dostosować do kształtu okna i podnosić lub opuszczać na różne sposoby, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt i przesłonić całe lub tylko wybraną część przeszklenia. Żaluzje wewnętrzne pozwalają także na większą personalizację niż zwykłe rolety lub zasłony, są trwałe, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Jeśli masz okna o nietypowym kształcie lub na poddaszu, montaż plisowanych żaluzji nie sprawi żadnego kłopotu. Tak naprawdę tylko one sprawdzą się do niecodziennych, rzadko spotykanych okien.

Żaluzje plisowane.Żaluzje plisowane. Fot. Anwis

Żaluzje wewnętrzne: stylowe i praktyczne

Żaluzje wewnętrzne to nie tylko modne, ale i bardzo praktyczne rozwiązanie - pasuje do każdego wnętrza i wystroju. Poza walorami estetycznymi, żaluzje wewnętrzne mają być przede wszystkim funkcjonalne. Jednym z fajniejszych rozwiązań jest to, że zamiast uchwytów zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej, można je wyposażyć w mechanizm elektryczny, co z pewnością docenią osoby stawiające na komfort i wygodę użytkowania. Poza tym, żaluzje występują w wielu wariantach kolorystycznych, więc nie powinnaś mieć problemu z dopasowaniem ich do pomieszczeń. Białe, a może żółte? Wszystkie są świetne!

Więcej o:
Copyright © Agora SA