Prezenty na Dzień Mamy - przegląd inspiracji

Małgorzata Duży
11.05.2022 11:50
Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu warto przygotować zawczasu idealny prezent. Koszulki, kubki i plakaty to bardzo dobry wybór. Zwłaszcza, jeśli są personalizowane. Podpowiadamy, jak wygląda oferta producentów i czego spodziewać się w internetowych sklepach.

Choć Amerykanie mają go już za sobą, w Europie dopiero się zbliża. Mowa oczywiście o Dniu Matki! To niezwykle święto, podczas którego podarowujemy najbliższym nam osobom ciekawe prezenty. Dobra propozycja to zaopatrzenie się w personalizowane gadżety.

Kubki

Kubek, szczególnie ten personalizowany, to idealny pomysł na prezentKubek, szczególnie ten personalizowany, to idealny pomysł na prezent fot. Shutterstock

Każdy z nas codziennie rano piję kawę. Warto więc może zakupić mamie kubek, który będzie jej przypominał o tym, jak jest dla nas ważna? Polecamy zakup personalizowanych kubków z oferty producenta. Nie przegapcie także propozycji z ładnymi i śmiesznymi grafikami.

Empik we współpracy z polskimi twórcami wypuścił na rynek niezwykłą kolekcję. Mowa między innymi o pracach Rynn Rysuje, internetowej twórczyni znanej z żartobliwych komiksów. Tak się składa, że kilka z nich zdobi kubki w ofercie sklepu.

Inną propozycją są kubki personalizowane. Znajdziecie je w ofercie sklepu Empik. Przygotowanie wspólnego zdjęcia i umieszczenie go na kubki to idealny pomysł na osobisty i wzruszający prezent.

Plakaty

Plakaty na Dzień MamyPlakaty na Dzień Mamy fot. Empik Foto

Innym dobrym rozwiązaniem jest zakup plakatów. W ofercie sklepu dostępne są zarówno plakaty personalizowane, jak i gotowe propozycje przygotowane przez licznych grafików. Plakat to idealna ozdoba do każdego mieszkania.

W szerokiej ofercie producenta każdy znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb. Warto wziąć pod uwagę specjalne plakaty przygotowane z okazji Dnia Matki. Co więcej, na niektorych z nich można umieścić samodzielnie wybrane zdjęcie. Dzięki temu prezent stanie się personalny i zostanie ciepło przyjęty.

Koszulki

Umieść na basicowej koszulce ciekawy napis i zaskocz swoją mamę!Umieść na basicowej koszulce ciekawy napis i zaskocz swoją mamę! fot. Shutterstock

Kolejną alternatywą jest zakup personalizowanych koszulek. Można zakupić je dla całej rodziny i umieścić na nich żartobliwy napis związany z Dniem Matki. To może być niezwykłe wspomnienie i niemałe zaskoczenie dla naszej rodzicielki. Oprócz tego można zdecydować się na umieszczenie na koszulce napisu związanego z tym świętem.

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a do tego święta należy się odpowiednio przygotować. Nie trać czasu i już dzisiaj wybierz prezent dla swojej mamy. Może być to kubek z żartobliwym komiksem, wzruszający plakat lub personalizowana koszulka. Opcji jest naprawdę wiele.

Więcej o: