Niech moc będzie z tobą. Najlepsze gadżety z Gwiezdnych Wojen

Małgorzata Duży
12.05.2022 14:40
Chociaż 4 maja jest już za nami, szał na Star Wars się nie skończył. Świadczy o tym m. in. niesłabnąca popualrność filmów i seriali z sagi George'a Lucasa. Za niedługo w Polsce będzie miała premiera platforma Disney+, a co za tym idzie, również najnowsze produkcje z serii Star Wars. Podpowiadamy, jak przygotować się na to szczególne wydarzenie.

Gadżety z serii Star Wars? Parafrazując klasyków - mam co do tego dobre przeczucia. Spraw sobie lub bliskiej osobie ciekawy prezent! W końcu za niedługi czas do Polski zawita platforma Disney+ z ciekawymi treściami dla każdego fana Gwiezdnych Wojen.

Jak to się wszystko zaczęło?

Plakaty Star WarsPlakaty Star Wars fot. Crazyshop

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce George Lucas wpadł na pomysł nakręcenia filmu science fiction. Pierwsze materiały powstały w roku 1976, a premiera pierwszej części popularnej trylogii miała miejsce w roku 1977. Gwiezdne Wojny, bo to o nich właśnie mowa, podbiły amerykańskie kina.

Warto wiedzieć, że pierwsze pomysły na powstanie serii narodziły się we wczesnych latach 70. Później koncept był wielokrotnie zmieniany, bowiem pierwotnie miało ukazać się aż dwanaście części oryginalnego dzieła. Niemniej, filmy skrócono do znanej nam dzisiaj wszystkim trylogii.

Wielkie uniwersum

Gadżety Star WarsGadżety Star Wars fot. Crazyshop

Nie należy lekceważyć wpływu Gwiezdnych Wojen na popkulturę, o czym wie dobrze każdy fan tego uniwersum. Wystarczy spojrzeć na ilość książek, komiksów, filmów i seriali, które ciągle są produkowane i oglądane. Za niedługo premierę będzie miał serial opowiadający perypetie Obi Wana Kenobiego. Być może stało się tak ze względu na ogromny sukces "Mandaloriana".

Potencjał Gwiezdnych Wojen dostrzegł w 2012 roku koncern Disney. Postanowił on zakupić prawa do produkowania materiałów z uniwersum odległej galaktyki.

Gadżety Star Wars

Gadżety Star WarsGadżety Star Wars fot. Crazyshop

Fanom serii polecamy zakup ciekawych gadżetów. Na stronie producenta dostępne są zarówno ciekawe, personalizowane plakaty, jak i kubki termiczne. Oprócz tego jest również obecna szeroka oferta kartek okolicznościowych, które można podarować na rozmaite okazje, nie tylko 4 maja (międzynarodowy dzień Gwiezdnych Wojen).

Star Wars to seria filmów, książek, komiksów i seriali, które na stałe wpisała się do popkultury. Nic dziwnego, że do dzisiaj chcemy kupować gadżety z nią związane. Sprawdź szeroką ofertę producentów i spraw prezent sobie lub komuś ci bliskiemu.

Więcej o: