Przegląd gier towarzyskich - zabawa dla całej rodziny!

Gry towarzyskie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią dobrą zabawę. Poniżej prezentujemy najciekawsze gry z oferty producenta. Sprawdź, czego nie może zabraknąć na twojej półce!

Gry znane są ludziom od setek lat. Lubimy umilać sobie czas, spędzając czas z rodziną i znajomymi na graniu w ulubione gry. Jakie gry cieszą się największą popularnością? Sprawdźmy to!

Gry quizowe

Trivial Pursuit FriendsTrivial Pursuit Friends fot. Crazyshop

Bardzo lubimy takie formy rozrywki, które w jakiś sposób sprawdzają naszą wiedzą. Kto choć raz nie grał w popularną rozgrywkę "Państwa-miasta" niech pierwszy rzuci kamieniem. Uwielbiamy gry quizowe, dlatego producenci oferują nam gry z serii Trivial Pursuit.

Serial "Przyjaciele" bił w latach 90. rekordy popularności. Co więcej, jest znany i lubiany także dzisiaj. Na stronie producenta crazyshop dostępny jest szeroki wybór gadżetów związanych z tym serialem. A pośród nich znajduje się gra quizowa Trivial Pursuit, która sprawdzą naszą wiedzę z serialu. To idealny sposób na spędzenie wieczoru z grupą znajomych.

Mafia

MafiaMafia fot. Crazyshop

Mafia to niezwykle popularna gra w bardziej detektywistycznym tonie. Polega ona na tym, że powstają dwie drużyny - niewinni cywile i mafia. Celem graczy jest rozpracowanie grupy przestępczej, zanim wszyscy cywile w mieście zostaną wyeliminowani.

Przebieg gry jest taki, że najpierw mafia zabija cywila. Miasto się budzi, po czym cywile dyskutują na temat tego, kto może być gangsterem. Skazują podejrzanego i mistrz gry potwierdza lub obala przypuszczenie grupy. Gra w mafię to długa rozgrywką na wiele godzin, która zapewni dobrą zabawę tobie i twoim znajomym.

Szachy

SzachySzachy fot. Crazyshop

Szachy to gra, która urosła do rangi dyscypliny olimpijskiej. Do dziś na świecie rozgrywane są liczne turnieje szachowe, w których w rundach eliminacyjnych wyłania się zwycięzców. Warto grać w szachy, ponieważ rozwijają one umiejętność logicznego myślenia.

Oprócz wyżej wymienionych gier, w ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór różnorodnych form rozrywki. Klasyczne bierki, sudoku, gry imprezowe, miniping-pong... Wybór jest naprawdę szeroki! Nie zwlekaj i wybierz swoją gier marzeń już dzisiaj!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.