Idealny prezent na komunię - smartwatch dla dziecka

Małgorzata Duży
24.05.2022 11:50
Szukasz dobrego prezentu na zbliżającą się komunię? Nie musisz już się o to martwić! Bardzo dobrym wyborem na podarunek jest smartwatch dla dziecka. Poniżej prezentujemy ciekawe modele wraz z opisem ich funkcji.

Inteligentne zegarki szturmem podbijają rynek. Te dla dorosłych wyposażone są w ciekawe funkcję, m. in. wykonywanie i obieranie połączeń, obsługa aplikacji mobilnych, przenośny portfel i wiele, wiele innych! Czym różnią się od smartwachy dla dzieci? Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie idealnego prezentu na komunię.  

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Smartwatch dla dzieciSmartwatch dla dzieci fot. Shutterstock

Pierwszym o czym warto wspomnieć, jest wbudowany GPS. Dzięki niemu rodzic może być spokojny o swoje dziecko, ponieważ zawsze będzie wiedział, gdzie się znajduje. Pozwala to na beztroską zabawę dzieci na dworze, podczas gdy opiekunowie nie muszą się martwić o to, że ich pociechy się zgubią. 

Wiele modeli jest również wyposażonych w przycisk SOS. Jeśli zdarzy się jakaś niebezpieczna sytuacja jednym kliknięciem ręki mogą dać o tym znać swoim rodzicom. Taka opcja jest bardzo rozsądna, ponieważ nie zawsze jest czas i sposobność na wykonanie połączenia. A dzięki wbudowanego GPS’owi rodzic zawsze wie, gdzie szukać swojego dziecka. 

Stale w kontakcie

Smartwatche dla dzieciSmartwatche dla dzieci fot. Shutterstock

Smartwache dla dzieci mają również funkcję wykonywania i odbierania połączeń. Dzięki temu nasze pociechy pozostają z nami w stałym kontakcie. Oprócz tego wiele modeli wyposażono w technologię 4G, dzięki czemu bez problemu mogą połączyć się z internetem. 

Poza tym w wielu modelach umieszczono aparat. Przy jego użyciu można uwieczniać radosne chwile beztroskiej zabawy. Warto również wspomnieć o tym, że niektóre smartwatche mają również funkcję pokazywania planu lekcji. W ten sposób dziecko nigdy nie zapomni, gdzie jest jego klasa.  

Wytrzymałość

Smartwatch dla dzieciSmartwatch dla dzieci fot. Shutterstock

Należy wziąć pod uwagę, że smartwatche będą używane przez nasze pociechy. Z tego względu warto zakupić wytrzymałe modele, które nie zepsują się podczas zabawy. Poleca się wybranie modelów wodoodpornych, które dzieci mogą używać również podczas wakacji.  

Jeżeli martwisz się, że dziecko szybko się znudzi kolorem swojego zegarka weź pod uwagę, że dostępne są do niego wymienne paski. Dzięki nim twoja pociecha może personalizować swój ulubiony gadżet do woli! 

Warto pomyśleć o zakupie smartwacha na komunię. To idealny prezent, który zapewnia tobie poczucie bezpieczeństwa, a twojemu dziecku zabawę. Niektóre modele wyposażone są w plany lekcji, aparaty, wbudowane gry... możliwości jest naprawdę wiele. 

Więcej o: