Hity marki Zwieger - podpowiadamy co wybrać do kuchni

Małgorzata Duży
25.05.2022 11:25
Gotowanie może być przyjemne! Na pewno czynność ta staje się łatwiejsza, gdy do dyspozycji mamy topowe produkty najlepszych marek. Jednym z takich brandów, które są polecane zarówno profesjonalistom, jak i amatorom jest Zwieger.

Aż trudno uwierzyć, że ta topowa marka to polska firma! Zwieger oferuje asortyment kuchenny najwyższej jakości, z której nie omieszkają również korzystać osoby profesjonalnie związane z kuchnią. Podpowiadamy, czego nie może zabraknąć w naszym domu.  

Marka wyróżniona nagrodami

Kuchenne akcesoriaKuchenne akcesoria fot. Shutterstock

Firma ta zadebiutowała na rynku stosunkowo niedawno, a mimo to ma w koncie liczne wyróżnienia i nagrody. W 2017 roku zdobyła Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie, dwa lata później ukoronowano ją Laurem Klienta w kategorii Lider XV-lecia. Z kolei w 2020 roku markę uhonorowano Laurem Klienta w kategorii Top Marka. 

Co więcej, o niezawodności marki może również poświadczyć jej ambasador, Michel Moran, znany francuski restaurator i juror programów MasterChef i MasterChef Junior.  

Solidne garnki

Zestaw garnkówZestaw garnków fot. Shutterstock

Marka Zwieger oferuje szeroki wybór niezwykle solidnych i wytrzymałych garnków. Za przykład można przywołać garnek Zwieger Obsidian z pokrywką, który jest przystosowany do indukcyjnych kuchenek. 

Wykonany jest z bardzo wytrzymałego aluminium, co sprawia, że garnek posłuży nam przez długie lata. Co więcej, warto mieć na uwadze, że pokryty jest trzywarstwową powłoką Greblon®C3+ non-stick firmy Weilburger. Sprawia to, że garnek jest odporny na wszelkie zarysowania.  

Ostre noże

Nóż kuchennyNóż kuchenny fot. Shutterstock


Warto również wziąć pod uwagę niezwykle ostre noże, które znajdują się w ofercie firmy Zwieger. Te ergonomiczne narzędzia szefa kuchni sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja. Niezwykła twardość gwarantuje długą żywotność oraz łatwość ostrzenia. Co więcej, każde ostrze wykonane jest przez wykwalifikowanego rzemieślnika, aby zapewnić doskonały kąt ostrzenia. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że rękojeść wykonana z najwyższej klasy tworzywa POM, które zapewnia ergonomię i wygodę użytkowania.  

Topowe produkty marki Zwieger to coś, co powinno przykuć naszą uwagę. To nie tylko idealny prezent dla każdego fana gotowania, ale i codzienne wyposażenie w wielu profesjonalnych kuchniach. Przejrzyj ofertę garnków, patelni, noży i innych akcesoriów kuchennych marki Zwieger i przekonaj się sam o jej niezawodności! 

Więcej o: