Nie masz pomysłu na prezent na zakończenie roku szkolnego? Spieszymy z pomocą!

Koniec roku tuż tuż, co oznacza tylko jedno - nauczyciele zostaną obsypani prezentami. Nie wiesz, co podarować swojemu ulubionemu członkowi ciała pedagogicznego? Nie przejmuj się! Poniżej prezentujemy top 18 propozycji prezentowych na koniec roku szkolnego!

Koniec roku szkolnego zbliża się wielki krokami. Oznacza to, że wkrótce przyjdzie na obdarowywanie nauczycieli prezentami. Wśród oferty producentów jest mnóstwo personalizowanych prezentów. Kubki, notesy, kalendarze... wybieramy 18 topowych propozycji! 

Prezenty dla nauczycielaPrezenty dla nauczyciela fot. Crazyshop

Plakaty, notatniki i kubki 

Każdy nauczyciel musi być dobrze przygotowany do zajęć. W tym celu pomogą mu świetne, personalizowane planery! Dzięki nim z łatwością przygotuje się do następnego dnia zajęć. Co więcej, personalizacja prezentu sprawia, że jest on wyjątkowy.  

Oprócz tego ciekawą propozycją jest przygotowanie specjalnego plakatu. Można na nim wydrukować zdjęcie całej waszej klasy. To będzie miła pamiątka, szczególnie jeśli w tym roku kończy się wasza przygoda z danym nauczycielem.  

Poza tym dobrą propozycją jest zakup personalizowanego kubka. Do zestawu można zakupić kawę, herbatę lub czekoladki. Taki prezent to strzał w dziesiątkę.  

Pudełko na wspomnieniaPudełko na wspomnienia fot. Crazyshop

Pudełko na wspomnienia 

Szukasz sposobu, aby na stałe wpisać się we wspomnienia swoich nauczycieli? Wybierz dla nich specjalne, personalizowane pudełko na wspomnienia. Dzięki niemu twojemu ulubionemu belferowi nie umknie żadna chwila godna uwagi. A specjalnie przygotowany grawer będzie mu o was przypominał.

Prezenty dla nauczycieliPrezenty dla nauczycieli fot. Crazyshop

Inne prezenty dla nauczycieli 

Szkoła bywa jak dżungla, z tego względu być może warto pomyśleć o zakupie personalizowanego survival boksu dla twojego nauczyciela. Poza tym dobrym prezentem jest również zegar, który można powiesić w klasie. Oprócz tego ciekawym podarunkiem są również sole do kąpieli i zapachowe świeczki. Pozwoli to twojemu ulubionemu nauczycielowi na chwilę relaksu. 

Nie zwlekaj i już dzisiaj przygotuj się na koniec roku szkolnego. W ofercie sklepu crazyshop jest szeroki wybór prezentów i kartek z życzeniami, pośród których z łatwością można wybrać idealny prezent. Zaopatrz się w odpowiednie podarunki zanim wybije ostatni dzwonek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.