Hity sprzedażowe marki Karcher

Każdy wie o tym, że nowinki technologiczne pomagają w utrzymaniu w domu w czystości. Poniżej prezentujemy hity marki Karcher, które na zawsze odmienią sprzątanie w waszych domach.

Myjki do okien, odkurzacze, urządzenia do mopowania podłogi. W ofercie sklepów internetowych producent Karcher prezentuje szeroki wybór urządzeń, które pomagają uprzątnąć dom. Podpowiadamy to 18 z nich, które w znaczny sposób pomogą w codziennych obowiązkach.

Odrobina historii

OdkurzaczOdkurzacz fot. Shutterstock


Firma ta została założona przez Alfreda Kärchera w roku 1935. Na początku produkcja obejmowała głównie ogrzewacze na gorące powietrze dla przemysłu lotniczego. Tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję sprzętów dla gospodarstw domowych. Rokiem przełomu był 1950, kiedy po raz pierwszy zaprezentowano urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody - DS 570.

Odkurzacze

Odkurzacz z funkcją mopowaniaOdkurzacz z funkcją mopowania fot. Shutterstock

Odkurzacze firmy Karcher to solidne urządzenia, które są w stanie wyczyścić zarówno wykładziny tekstylne, podłogi twarde, jak i tapicerki metodą ekstrakcji. Odkurzacze z funkcją prania skutecznie wyczyszczą wszelkie wykładziny i dywany na całej długości przy jednym podejściu. Odsysają zanieczyszczenia i zbierają wodę z podłóg twardych. Są polecane alergikom i właścicielom zwierząt domowych ze względu na antyalergiczny środek czyszczący RM512, który usuwa 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

Myjki do okien

Sprzęty firmy KarcherSprzęty firmy Karcher fot. Shutterstock

Myjki do okien to poręczne urządzenie, które nie pozostawia na szybach żadnych smug. Użycie myjki pozbawia nasz także problemów z zaciekami i pozostawia nasze ręce w całkowitej czystości. Szybkie i łatwe mycie okien to możliwość, po którą można sięgnąć.

Urządzenia firmy Karcher są solidnie wykonane. Dzięki nim z łatwością pozbędziemy się zanieczyszczeń w naszym domu. Szybkie i bezproblemowe mycie okien oraz podłóg to luksus, na który możemy sobie pozwolić. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą tego producenta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.